НОВИНИ

«Війна поруч»: ветеран АТО Євген Степаненко розповів про виклики професії військового медика (ВІДЕО)

«Війна поруч»: ветеран АТО Євген Степаненко розповів про виклики професії військового медика (ВІДЕО)

Про війну, медицину і «Голоси». Режисер, телеведучий та ветеран АТО Євген Степаненко зустрівся зі студентами-медиками в Івано-Франківську. Аби поділитися тим, чим живе останні 5 років. На початку російсько-української війни він пішов на передову добровольцем. Не зупинила бійця і перша контузія. Вирішив, стоятиме на медичному фронті.

Про свій військовий та медичний досвід Євген розповідає стримано. Адже, зізнається, слово «ветеран» досі не може асоціювати із собою.

Натомість про побратимів, зокрема, й тих, яких зібрав у документальній виставі «Голоси», говорить із захопленням.

Студентка 5-курсниця Анна Пузирко – другий рік на кафедрі військової медицини. Такий фах обрала для себе обдумано. Вважає, готова до викликів професії. І принаймні теоретично знає, якими рисами, насамперед, має володіти медик в умовах війни.

В Івано-Франківську Євген Степаненко гостюватиме до кінця тижня. У планах – режисерська робота з акторами Драмтеатру. Вчитиме їх працювати у документалістиці. Натхнення, зізнається, шукатимуть на місцевій «стометрівці». А от на питання, коли можна очікувати на результат творчих пошуків, відповідає інтригуючи…

Ірина Головенко, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]