НОВИНИ

Власники “євроблях” мітингували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Власники "євроблях" мітингували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Спростити процедуру розмитнення. Цього вимагають власники автівок з іноземною реєстрацією. Відповідне звернення спрямували до органів місцевого самоврядування та Верховної Ради. Водії нарікають, новий закон України про легалізацію “євроблях” передбачає мито , еквівалентне вартості автомобіля. З огляду на економічне становище громадян, така політика центральної влади неприпустима , вважають мітингувальники. Відтак закликають народних обранців врахувати і пропозиції автоактивістів.

Саме вік автомобіля впливає на показник його екологічної експлуатації. Автівка після 2000 року випуску – це “Євро 5”. В розвинених країнах заборонене кермування автомобілем з нижчим показником.

Прикордонна служба з середини жовтня отримала доступ до міжнародних каталогів автомобілів. Відтак можна визначити всі характеристики транспортного засобу за ідентифікаційним номером. За даними митниці в Україні понад мільйон авто на “євробляхах”.

Прикарпатець Андрій Мельник придбав автомобіль з литовськими номерами півроку тому. За автівку віддав півтори тисячі умовних одиниць. Транспортний засіб чоловік використовує, як службове авто. Без автівки втратить заробіток.

В Патрульній поліцїі зазначили, “євробляхи” нерідко стають учасниками дорожньо-транспортних пригод. А от власника такої автівки проблематично притягнути до відповідальності.

На площу під облдержадміністрацію з’їхалися автовласники з усієї області. Стверджують, акція безстрокова. Вона відбувається по всій Україні.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]