НОВИНИ

“Володарі Стихій” презентували в Івано-Франківську музичне фентезі-шоу (ВІДЕО)

"Володарі Стихій" презентували в Івано-Франківську музичне фентезі-шоу (ВІДЕО)

Час настав. Четверо українських музикантів випустили природні стихії на волю. Через звуки етно-духових, скрипки, бандури та цимбал. А ще – майже 40-ка етнічних інструментів НАОНІ. Музичне фентезі-шоу «Володарі стихій» побачили й іванофранківці. Аудіовізуальна вистава поєднала в одному сюжеті різні музичні жанри. І вражаючі спецефекти. Не забули творці проекту і про артефакти, в які, за легендою, давні мольфари заховали енергію чотирьох стихій.

Символізм та містика виходять навіть за межі шоу-програми, стверджують музиканти. Бандурист Георгій Матвіїв зізнається, енергію води несе з собою упродовж усього життя.

«Запалював» публіку скрипаль Олександр Божик. Каже, стихія вогню, яку уособлює його сценічний герой, також близька йому особисто. Він «спалахує» на сцені.

«Володарі Стихій» називають свій проект першим інструментальним мюзиклом. Кажуть, створювали його на принципах унікальності та оригінальності. Стосується це самих музичних інструментів та їхнього звучання. А ще авторського створення і виконання композицій. Аби здійснити пророцтво, музикантам залишилося останнє…

Івано-Франківськ, кажуть «володарі стихій», це – друга тисяча глядачів. Після Одеси. На черзі – столиця. А відтак музиканти мають намір відвідати півсотні міст України.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]