Як домашні улюбленці переживають люті морози (ФОТО)

Коли за вікном морози, не тільки люди одягаються тепліше… В цей час важливо подбати й про домашніх улюбленців. Власники чотирилапих друзів одягають їх у різноманітні светрики, комбінизони або курточки, щоб ті не замерзи. Погодьтеся, одягнена собака вже давно не викликає ні в кого подиву. 

Навіщо одягати собаку? Домашні улюбленці більшу частину часу проводять удома, в теплі. Дехто із власників тваринок одягають їх, щоб уберегти від холоду, інші – аби тваринка виглядала стильнішою. Ми спробували дізнатись чи одягають своїх собак франківці та чому.

Знайомтесь – Емі, середній пудель.

Ірина, власниця Емі, розповіла: “Коли на вулиці температура сягає 10 градусів нижче нуля, з собакою гуляти більше десяти хвилин неможливо, вона сама проситься додому”

В останні роки вулицями можна зустріти все більше екзотичних порід собак. Та часто вони бувають непристосованими до суворого клімату. Такі тварини замерзають і застуджуються при найменшому протязі, або зниженні температури. 

А це Чарлі, порода Брюсельський гриффон.

Проте одягають зимою далеко не всіх собак. Взимку більші собаки з густою й щільною шерстю не потребують одягу. Їм буде дуже некомфортно, якщо ви надягнете на них комбінезон, або жилет. Вони просто-напросто можуть «перегрітися». Хутро таких тварин вже генетично влаштовано так, щоб захищати їх від холодних температур.

Сабріна і Адель породи лабрадор.

Тетяна, власниця цих лабрадорів розповідає: “Ми гуляємо без верхнього одягу, тому що нам не холодно, навіть коли температура сягає і 15 градусів нижче нуля”

Кожен власник собаки повинен сам визначати, чи комфортно чотириногому чи ні, та вживати всіх необхідних заходів для збереження і підтримання здоров’я свого хвостатого улюбленця.

Мирослав та його вівчарки.

Звичайно ж, мова про декоративні породи й невеликих собак. Декоративні пси, навіть довгошерсті, можуть незатишно відчувати себе на холоді, але не наш наступний герой. 

Келлі, порода шпіц.

Міша ДЕМКІВ

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *