Як і в чому зустріти 2020 рік?

Новорічна ніч – чудова можливість зібратись у колі друзів чи родичів і зарядити себе на прийдешній рік. Якщо правильно його зустріти, то у 2020-му обов’язково всі справи будуть позитивно завершуватись. Головне обрати правильний колір вбрання, оздобити будинок і не образити символ року – Металевого Щура. 

 

Символ 2020

Господинею 2020 року буде Металевий Щур, і до речі, це перший знак китайського календаря. Вважається, що ця тварина появилась у східному календарі досить випадково. За легендою, щур виліз на спину Бика і потіснив усі інші знаки. Тому і характеризується цей символ наполегливістю, стійкістю та впертістю. Також це розумна, цілеспрямована та терпляча тварина. Люди, які народились під цим знаком, досить вимогливі до себе і свого оточення.

Фото: УНІАН

Хоч і серед людей щур має погану репутацію, але це дуже кмітлива тварина. Серед усіх гризунів, щур вимагає педантності та правильного порядку речей.

У 2020 році слід звертати увагу на своє духовне та культурне життя. Читати книги, відвідувати театри, медитувати, а також вибудовувати власні плани на майбутнє. Зустрічати рік Щура варто у чистому, прибраному домі з хорошими думками. 2020 рік буде сприятливим для укладання шлюбу, започаткування бізнесу, початку нових справ.

Фото: tobiporada

 

Щедрість новорічного столу

Святковий стіл у новорічну ніч має бути щедрим. Гарно оздоблене і багате застілля стане приманкою для символу року. Білий посуд, срібні підсвічники, сир, горішки – незамінні атрибути святкування. Білий Щур вимагає своєчасності і дуже злиться на поспіх та недбалість. Тому необхідно заздалегідь підготуватись до новорічної ночі.

 

В яких кольорах варто зустріти 2020 рік?

Колір Щура – білий, а стихія – метал. В таких кольорах варто зустріти Новий 2020 рік. Одяг може комбінувати різні відтінки білого та сірого. Проте, кожен знак зодіаку вимагає своїх правил. Наприклад, овнам варто відмовитись від яскравого макіяжу. Телець може урізноманітнити біле вбрання яскравими аксесуарами. Близнюкам рекомендується експериментувати, поєднувати кольори та стилі. А от ракам варто дотриматись натуральності у макіяжі та пастельних кольорів у вбранні. Розкіш срібла просто необхідна в цю ніч для лева, акцент необхідно зробити на плаття. Діви у новорічну ніч повинні бути строгими та елегантними. Терези можуть використати масивні прикраси, але з розумом. Скорпіони повинні бути ніжними срібно-білому одязі. Стрільцям обов’язково треба використати перлинки у новорічному образі. Козерогам підійде яскравий макіяж та відповідний одяг. Для водолія новорічна ніч стане хорошою можливістю кардинально змінити свій образ. Скромнягам потрібно позбутись своєї стриманості в цю ніч. Ну і рибам варто підготувати біле елегантне вбрання.

 

Новий рік – нова ялинка

Ялинка – незамінний атрибут Нового року. І якщо у вас ця красуня вже десятий рік і прикраси варто було б оновити, запам’ятайте, кожного року на ній мають бути відповідні кольори. 2020-тий ваша красуня має зустріти у синьому, золотому, зеленому білому та стрібному кольорі.

Особливістю ялинки має стати мінімалізм та монохромність. Це завжди стильно, а тепер ще й у символічних кольорах.

 

Христина Ткачук

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *