Як знизити градус напруги у суспільстві напередодні виборів, радять психологи і священики (ВІДЕО)

Сміливі виклики, емоційні заяви, публічне здавання аналізів, перетягування канатів і ніяк нездійснені дебати. За усім цим українці спостерігають уже понад два тижні. Відколи обрали двох лідерів. У першому турі президентських виборів. І усе це неабияк піднімає градус напруги у суспільстві.

На вулиці, у транспорті чи у соцмережах… «Гарячі» суперечки щодо «правильного вибору» не вщухають ніде. Суспільство розділилося на два ворогуючі табори. Ті, хто підтримує діючого Президента України Петра Порошенка. Та ті, які прагнуть бачити в політиці нові обличчя. І обирають кандидата із шоу-бізнесу – Володимира Зеленського. Неприйняття протилежної позиції виливається в агресію і публічні образи.

Така реакція притаманна нащадкам тоталітарного режиму, вважає Наталя Чаплинська. Втім, поки українці не порвуть коріння минулого, про впевнене майбутнє говорити зарано.

Шукати спокій не в оточенні, а всередині себе. І, зрештою, зробити вибір, за який в майбутньому не буде соромно. Ні перед собою, ні перед своїми дітьми. Митрополит Володимир Війтишин вважає, якби кожен був чесним, перш за все, перед собою, ймовірно, нині Україна була б на зовсім іншому шляху.

А тим часом лідери електоральних симпатій продовжують «підігрівати». Напередодні одна із попередньо запланованих зустрічей Порошенка та Зеленського – на НСК «Олімпійському» вкотре… не відбулася. Попри те, що охочих послухати їх зібралися тисячі. Тож, чи відбудуться дебати 19-го квітня у студії Суспільного мовника, як це передбачено законодавством, поки невідомо.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *