НОВИНИ

З нагоди Дня добровольця для старшокласників провели Урок патріотизму (ВІДЕО)

З нагоди Дня добровольця  для старшокласників провели Урок патріотизму (ВІДЕО)

Слава нації. Галерею Центру патріотичного виховання іменем Степана Бандери поповнив ще один портрет героя сучасності. Поруч із видатними українцями Михайлом Грушевським, Євгеном Коновальцем та Романом Шухевичем – зображення добровольця Юрія Черкашина. Псевдо – “Чорнота”. Нині мешкає в Івано-Франківську.

День добровольця в Центрі патріотичного виховання відзначили знайомством старшокласників із сучасними героями. Не скаржитися на долю, а захищати Україну, коли нависла небезпека її суверенітету і незалежності, закликали добровольці.

Організував просвітницький Урок патріотизму міський Департамент освіти та науки. Його директор – Ігор Смаль з перших днів війни на Донбасі – також доброволець. Був у найбільш “гарячих точках” АТО.

Не лише зі зброєю і не лише на фронті воюють добровольці. Муза завжди супроводжує бійців, кажуть ті, хто своєю творчістю надихає на подвиги. Відтак бард Андрій Маврик підготував відповідний репертуар.

Торік у Центрі патріотичного виховання з”явилися два портрети захисників України. Вшанували пам”ять посмертно. Це – відважні прикарпатці Мирослав Мисла та Григорій Семенишин.


Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]