За дверима антикварної крамниці (ФОТО)

Вітчизняний ринок антикваріату для багатьох людей сьогодні загадка. Всі знають про існування таких закладів, проте мало хто їх відвідує. Рідко люди знайомляться із раритетними предметами, що дожили до нинішнього дня, вважаючи, що такі речі потрібні тільки для аукціонів. Що ж можна вважати антикваріатом, а що ні? За визначенням, до антикваріату відносять старовинні речі, яким більше 50-ти років. Антикварні часто відіграють роль музею, де можна на власні очі побачити рідкісні експонати, про які ми могли тільки читати в книгах з історії. 

У Івано-Франківську є можливість відвідати антикварню. Заклад розташований по вулиці Гетьмана Мазепи. Антикварна галерея діє у місті вже близько десяти років. Власник, на ім’я Генріх, розповідає, що галерея для нього це вже сімейний бізнес. “Більшість речей я купую на інтернет-аукціонах, або викупляю із приватних колекцій”, – каже власник антикварні.

Цікаво те, що в антикварні можна натрапити на експонати, що живуть вже по декілька століть. Оригінальні меблі з благородних порід дерев, скульптури, вази, люстри, годинники та багато інших унікальних предметів. Вартість деяких речей може сягати й 20 000 тисяч євро. Та й варто зауважити, яка незвична енергетика панує в приміщенні завдяки експонатам з минулих століть. 

Друкарська машина. XX століття. Німечинна.

Глечик Gorham. XX століття. Цікавий факт: Бренд Gorham постачальник столового посуду для Білого Дому в США.

Набір срібних столових приборів. Австро-Венгрія. XX століття.

Фляга. Англія. початок XIX століття.

Годинник в стилі Андре Шарля Буля. XVIII століття.

Цукерниця. Франція. Початок XIX століття.

Пивна кружка Англія 1801 рік.

Глечик Tiffany. XVIII століття

Шолом японського самурая. Кінець XXVIII століття.

Міша Демків

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *