Заклади освіти Івано-Франківська охоронятимуть ветерани АТО (ВІДЕО)

Ті, що захищали країну, тепер дбатимуть про безпеку дітей. Півтора десятка навчальних закладів Івано-Франківська особисто охоронятимуть ветерани АТО. Про таку співпрацю вони домовилися із профільним департаментом, уклавши меморандум терміном на 2 роки. Згідно з ним охоронці чергуватимуть на постах віддалено. І при потребі обіцяють прибути на місце виклику упродовж 10-ти хвилин.

Окрім того, буде забезпечено цілодобовий відеонагляд. Інформацію з камер спостереження в онлайн-режимі зможе переглядати директор та сторож навчального закладу. Транслюватиметься вона і на черговий пост охоронної фірми. Такі посилені заходи безпеки, відзначають у мерії, у неспокійний для країни час особливо доречні. Втім, досі не всі навчальні заклади могли собі їх дозволити.

Проект – пілотний. Схожих наразі немає і в Україні, запевняють ініціатори. Його річний бюджет склав понад мільйон гривень. Левова частка цих коштів, а саме – більше 800 тисяч – спрямована на закупівлю необхідних технічних засобів. Зокрема, відеокамер та пультів керування ними.

Те, що співпраця буде корисною для міської освіти, річ очевидна, відзначають ініціатори проекту. Втім, учасники АТО вбачають у ній значно більшу цінність для себе.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *