НОВИНИ

Заключне засідання 18-ої сесії міськради (ВІДЕО)

Заключне засідання 18-ої сесії міськради (ВІДЕО)

Завершилася 18-а сесія Івано-Франківської міської ради. На другому пленарному засіданні майже без обговорень депутати затвердили детальний план територій в межах вулиць Євгена Коновальця – Чорновола – Сорохтея – Національної гвардії. Та відкоригували детальний план комплексної забудови мікрорайону №7. Це в межах вулиць Калуське шосе – Горбачевського – Ціолковського. Наприкінці пленарного засідання депутати проголосували за кілька запитів колег. Насамперед, вони стосуються облаштування територій у виборчих округах.

Ще одна проблема – пішохідна доріжка по вулиці Медичній. Її тут фактично немає, каже депутат від даного виборчого округу. Міський голова дав протокольне доручення керівникові галузевого Департаменту з”ясувати дане питання.

Зацікавила депутатів подальша доля приміщення, що на Гординського, 10. Кажуть, мають інформацію про те, що дане приміщення пустує.

Ну і депутати намагаються вирішити проблеми із газопостачанням. Йдеться про помешкання на вулиці Шевченка, де недавно стався обвал.

Депутати сподіваються, що їхні запити будуть втілені на практиці. Адже, як свідчить досвід попередніх років, не все затверджене на сесії міськради чітко виконується, зазначили в опозиційній фракції.

Оксана Семко, Андрій Бойко, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]