НОВИНИ

Завершився прийом заявок на проекти “Бюджету участі” (ВІДЕО)

Завершився прийом заявок на проекти  "Бюджету участі" (ВІДЕО)

Для зручності громадян. Мапу “Бюджету участі” сформували в Івано-Франківську. Цього року розширено формат партиципаторного бюджетування. Зокрема, організовано Школу бюджету участі. Як результат, надійшло набагато більше заявок у порівнянні з минулими роками.

Нині Івано-Франківська мерія отримала заявки на фінансування із “Бюджету участі” 133-ьох проектів соціально-побутового призначення. Майже півсотні із яких – великі. Їхнє максимальне фінансування – 300 тисяч гривень. Решта – малі та із розділу “інші”. Відповідно “вкладаються” у 100 тисяч. 17 проектів було подано електронкою. Координатори “Бюджету участі” запевняють, завдяки мапі збільшилась змістовність окремих заявок. Нерідко подібні проекти ще на стадії подання об”єднювали. Що дає їм шанс набрати більшу кількість голосів та виграти у конкурсі.

Голосування за проекти “Бюджету участі” стартує 22 квітня. Перший тиждень відбуватиметься лише он-лайн голосування. Пізніше свій голос можна буде віддати в одному із відділень ЦНАПу. Цього року на реалізацію громадських ініціатив з міського бюджету виділено 4 мільйони гривень.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]