“Жіноча Суперліга: “Франківчанки” перервали переможну серію “Київ-Баскета” (ВІДЕО)

Усі переможні серії, навіть рекордні, рано чи пізно завершуються. Баскетболістки “Франківська” перервали 38-матчеву переможну серію “Київ-Баскета” у чемпіонаті України. На своєму майданчику підопічні Юрія Процюка обіграли чинних чемпіонок 77:70. Вже у першій чверті стало зрозуміло, “Франківськ” немає наміру грати напівсили, готуючий до недільного поєдинку з “Динамо”. Мовляв, з “Київ-Баскетом” нема чого ловити. Виявилося, є чого, і “червоно-чорні” дівчата своє спіймали.

У кожній чверті до перерви гравці “Київ -Баскета” буквально відгризали ігрову перевагу. Щоправда, непросто було відстояти, вірніше буде сказано, захистити свій здобуток. Адже господарки не поступалися. І добилися успіху.
Трипл-дабл у цьому матчі зробила “франківчанка” Аріна Білоцерківська: 26 очок + 10 підбирань +10 передач. Це при тому, що найрезультативнішою у матчі стала гравець “Київ-Баскета ” Вікторія Кондусь – 28 очок.

Утім, “Франківськ” забагато зусиль витратив для історичної перемоги над “Київ-Баскетом”. Відтак для перемоги у недільній грі з “Динамо” резервів у прикарпатських баскетболісток не залишилося. Віка Огороднікова і Аріна Білоцерківська не встигли відновитися як слід після суботньої звитяги. Відтак належного опору з їхнього боку підопічні Володимира Рижова не відчули.
“Динамівки” здобули переконливу перемогу – 84:63.

Михайло Березень, Мирон Василик, новини на Вежі.