НОВИНИ

Журналісти-розслідувачі розповіли про боротьбу з корупцією (ВІДЕО)

Журналісти-розслідувачі  розповіли про боротьбу з корупцією (ВІДЕО)

Корупція як спосіб життя. Саме так журналісти журналі “Антикорупційний вісника ” охарактеризували свідомість українського суспільства щодо порушення конституційних прав. Громадяни здебільшого шукають обхідних способів, аби покращити собі життя. Однак, як відомо, легких шляхів не буває.

Громадські активісти переконані, корупціонери бояться публічного осуду. Одним журналістам не справитися з поставленими завданнями – викрити злочинні дії високопосадовців, суддів чи правоохоронців. Відтак до співпраці залучили правозахисників. Всі матеріали публікують в журналі “Антикорупційний вісник “.

Корупція – це також монополізація надання послуг чи посягання на майно. Такі гріхи числяться за банкірами та навіть адвокатами. Обманюючи людей, вони користуються прогалинами в законодавстві, запевняють фахівці.

Правозахисна структура «Ваша Надія» заснована 10 років. Її волонтери надають допомогу людям, які сам на сам зіткнулися з протиправними діями колекторської діяльності чи інших корупційних схем. Упродовж 10-річчя послугами правозахисників скористалися 80-ть тисяч українців.

Віра Лутчин, Мирон Василик Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]