НОВИНИ

Еко- мурали (ВІДЕО)

Еко- мурали (ВІДЕО)

Людина і природа. В Івано-Франківську з’явився незвичний мурал. Тематику стінопису художники обирали спільно з мешканцями мікрорайону. Його автори кажуть, здоров’я людини починається зі щоденних звичок. В тому числі харчування. Тож вирішили намалювати стиглі соковиті помідори так, щоб кожному перехожому закортілося поласувати свіжими овочами. Яскравий розпис стіни виконаний в стилі поп- арт.

Над створенням муралу художники працювати більше тижня. В рамках проекту вони розмалюють ще три стіни. Тематику наступних картин поки не придумали. Головне, аби малюнки вписувалися в середовище та подобалися перехожим, зазначили художники.

Раніше тут були незаконно встановлені гаряжі. Після демонтажу МАФів звільнилася чимала земельна ділянка. Невдозі на їхньому місці з’явиться сучасний сквер з різноманітними пізнавальними атракціями для дітей.

Проект мистецького стріт-арту започаткований за сприяння міськради. Попередня серія муралів присвячена видатним українським діячам та історичним героям. Зокрема, на фасаді сусіднього будинку зображений портрет кінорежисера та актора Івана Миконайчука.

Віра Лутчин , Сергій Щочкін , Новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial