НОВИНИ

Обличчя міськради (ВІДЕО)

Обличчя міськради (ВІДЕО)

Чиновники стають ближчими до громади. У міськраді відчинив двері оновлений відділ звернень іванофранківців. Відтепер люди зможуть звертатися до влади безпосередньо у холі міськради. Тут обладнали кабінет “за склом”. А також оновили збудоване ще за радянських часів приміщення холу.

Будівлю міськради зводили ще в радянські часи, коли людина була елементом системи. Нині ж усе змінилося, і в облаштуванні громадських будівель в тому числі. Кажуть підрядники. Інтер”єр відділу звернень громадян виконали у модерному стилі. Стіни оздобили дерев”яними декораціями. А двері та перестінки – зі скла. Що символізує відкритість та прозорість. Вартість ремонту – близько 400 тисяч гривень.

У перший день роботи оновлений Відділ звернень громадян прийняв перших відвідувачів. Проблеми у іванофранківців з роками не змінюються. Люди звертаються до міськради як до останньої інстанції. Проте, на позитивне вирішення питань надії мало.

Понад 5 тисяч звернень надійшло до івано-франківської міськради торік. Найбільше мешканці мають претензій до роботи комунальників.

Для зручності відвідувачів поруч із Відділом звернень облаштували дитячу кімнату. На стіні – чималий екран із сюжетами про діяльність міськради.

Вислухати, порадити та допомогти – це просто обов”язок влади, зазначив на відкритті місцевий священик. І висловив побажання, аби людина, прийшовши у Відділ звернень громадян, почувала себе гідно. І могла отримати допомогу, яку просто зобов”язані надати їй чиновники. Як слуги народу. Задля гарного початку роботи чиновникам заколядували місцеві юні артисти.

Оксана Семко, Андрій Бойко, Новини на “Вежі”.

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial