НОВИНИ

Пам’яті полкового лікаря (ВІДЕО)

Пам'яті полкового лікаря (ВІДЕО)

Він лікував тіла. А його душа постійно боліла за долю рідної країни. У день народження полкового лікаря січових стрільців Богдана Кисілевського на фасаді медзакладу, де він колись працював, встановили меморіальну дошку. Офіційно визнавши його – героєм Івано-Франківська. І хоча народився видатний медик на Тернопільщині, рід його прижився саме на Прикарпатті.

Це були часи Першої Світової війни. Восени 1919-го разом з підрозділами УГА Богдан Кисілевський потрапив у «чотирикутник смерті». Між війська Денікіна, Польщі, Румунії та Червоної армії. Статус полкового лікаря вберіг його від загибелі. Однак, не захистив від більшовицького концтабору. Невдовзі після втечі з полону Кисілевський влаштувався хірургом і сімейним лікарем у Перемишлі. Та доля «переманила» його у Станіславів.

У цей час Богдана Кисілевського чекали зміни не лише на воєнному фронті, а й на «особистому». Саме у стінах Станіславівської залізничної поліклініки він зустрів майбутню дружину.

На відкриття меморіальної дошки до Івано-Франківська завітав Олег Тягнибок. І не випадково. Рід Кисілевських, зізнається чиновник, йому також не чужий.

Під час кожного візиту до Івано-Франківська, розповідає політик, не забуває побачитися із ріднею. І хоча зустрічі ці короткочасні, однак, безцінні. Адже зберігати родинні стосунки їх вчили з раннього дитинства.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial