Переможці (ВІДЕО)

Додому з перемогою. Івано-франківські спортсмени повернулися із 20-го Чемпіонату світу з таеквондо. У складі збірної України вони виборювали призові місця. Золоту медаль Україні приніс Віталій Соловей. Змагався у ваговій категорії 56 кг серед юніорів. Віталій виграв у шести поєдинках. У фіналі впевнено переміг спортсмена із Словенії. Івано-франківський таеквондист став чемпіоном світу уже вдруге. Повторивши досягнення дворічної давнини.

А от Іван Грищук здобув у Дубліні “срібну” перемогу у ваговій категорії 85 кілограмів. Захищати честь України на світовому рівні спортсмену довелося вже втретє. Таеквондист каже, лише участь у Чемпіонаті світу уже є перемогою.

Готували Збірну Україну з таеквондо до Чемпіонату світу іванофранківці Катерина та Олег Соловеї. Кажуть, українці на змаганням були в меншості. Але за кількістю медалей наша держава посіла гідне місце.

У загальному заліку Чемпіонату світу Збірна команда України посіла 12-е місце. Українські таеквондисти вибороли два “золота” та одне “срібло”. До слова, всього на спеціальних килимах,, доянгах, в Дубліні змагалися 2000 спортсменів із 62-ох країн світу.

Оксана Семко, Андрій Бойко, Новини на “Вежі”.