НОВИНИ

Прийшли на допомогу (ВІДЕО)

Прийшли на допомогу (ВІДЕО)

Михайло розбирає рештки зруйнованої пожежею покрівлі будинку. Каже, тут уже ремонтувати нічого. Залишилося лише завершити справу, яку напередодні розпочав вогонь.

Будинок у Старому Лисці Тисменицького району спалахнув посеред ночі. У потрібний час і в потрібному місці опинилися двоє тутешніх мешканців – Назар Макогон і Олег Гаврилів. Вони саме поверталися додому. Із вечірньої прогулянки.

Молоді рятівники спершу забігли у сусідній будинок на подвір’ї. Там працював телевізор. Однак, господарі спали, не підозрюючи небезпеки. Від них хлопці довідалися, у задимленій старій хаті проживає ще 64-річний житель. Не роздумуючи, кинулися йому на допомогу.

Над головою уже палахкотіло полум’я. А кімната була повна диму, згадують сміливці. Однак, роздумувати було ніколи. Парубки розбудили чоловіка та вивели його із оселі. А потім викликали рятувальників.

Причину пожежі нині встановлює слідство. Господарі припускають, їхнє життя під загрозу могли поставити старі електропроводи у будинку.

Неспокійну ніч господарі будинку запам’ятають надовго. Так само, як і відважний вчинок односельчан. Адже, якби не вони, припускають, ця історія могла б мати трагічні наслідки. Натомість Назар і Олег героями себе не вважають. Кажуть, на їхньому місці так вчинити мав би кожен. Про те, що ризикнули власною безпекою заради порятунку інших, ні на мить не жалкують.

Місцева влада та надзвичайники вчинок молодих героїв обіцяють заохотити. Кажуть, побільше б у наш час таких, як вони – і спати було б спокійніше.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial