НОВИНИ

Супергерої кіно (ВІДЕО)

Супергерої кіно (ВІДЕО)

Вони постануть із коміксів… Відомі супергерої оголосили про старт в Івано-Франківську четвертого сезону фестивалю «Шведінг».

Сезон особливий ще й тим, що він є відбірковим туром до Всеукраїнського Шведінгу, який пройде навесні, наголошують організатори. А поки що кіномейкерів-аматорів запрошують до створення любительського кіно у своєму місті.

На таку ідею Кіноробів надихнула команда-переможець попереднього сезону фестивалю. Молоді кіномейкери зняли ремейк на фільм «Доктор Стрендж». І стали справжнім відкриттям для організаторів проекту – як можна творити спецефекти за допомогою єдиного смартфона.

Умови участі у конкурсі – незмінні. Аби стати учасником фестивалю, необхідно сплатити організаційний внесок. У розмірі шести сотень гривень. Після цього Кінороби проведуть жеребкування. Та розприділять фільми між командами. Вирішальним днем стане перша субота жовтня. Адже саме тоді кіномейкери реалізовуватимуть свої творчі задуми. На створення кінокартини учасники матимуть усього добу.

Зареєструватися для участі у Шведінгу можна до кінця вересня. На сайті проекту. Втім, зволікати не варто, наголошують організатори. Адже кількість місць обмежена до 15 команд.

Ірина Головенко, Андрій Бойко. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com