НОВИНИ

Відвести воду (ВІДЕО)

Відвести воду (ВІДЕО)

Пішохідний перехід, який потребує переправи. В соціальній мережі висміяли наслідки лютневої відлиги. Коли при таненні снігу буквально затопило одну з вулиць міста. Така ж картина спостерігалася в середмісті. Скарги мешканців почули в мерії. Чиновники запропонували локально вирішувати проблему.

У “Водоекотехпромі” кажуть, негода інколи стає індикатором тих місць, де потрібно облаштовувати додаткові дощоприймальні решітки. Невдовзі комунальники складуть перелік проблемних об’єктів.

Івано-Франківськ перетворюється на маленьку Венецію чи не після кожного дощу. Калюжі води нерідко спостерігаються вздовж тротуарів та проїзджих частин. Фахівці пояснюють, міську каналізаційну систему проклали ще в 30-х роках. Відтак підземні мережі не витримуть наявного навантаження. Враховуючи чисельність населення та розширення інфраструктури. Після маштабного підтоплення цієї осені комунальники взялися за проектування додаткових колекторів.

В середмісті немає окремої дощоприльмальної каналізації, стверджують в комунальному Департаменті. Всі опади стікають у загальну сплавну систему водовідведення. Саме це спричиняє затримання води на поверхні. Донедавна “дощівку” не враховували навіть під час реконструкції вулиць. Про каналізаційні мережі як обов’язкову частину дорожньої інфраструктури чиновники заговорили торік.

Однак і на щойно відремонтованих дорогах утворюються калюжі. Яскравий приклад цього – вулиця Тичини. В профільному Департаменті нарікають на проектантів та підрядні організації.

Віра Лутчин, Андрій Бойко, новини на Вежі

Сподобався матеріал? Поділись ним з іншими:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trcvezha@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial