Будівельник за освітою та художник за покликанням (ВІДЕО)

Будівельник за освітою та художник за покликанням… Чергову виставку живопису презентував художник Микола Качур. На понад трьох десятках картин – рідна природа. Береги прикарпатських річок, схили гір та сади на околицях сіл. На виставці – творчі роботи, створені в різні пори року. Та переважають осінньо-весняні насичені оранжеві та жовтогарячі тони.

Успішний підприємець, власник будівельної фірми, Микола Качур малювати мріяв давно. Серйозно почав працювати лише кілька років тому. У його колекції – уже майже півтисячі робіт. Автор зізнається, любить малювати ріки та озера. Найвдалішими вважає полотна, створені на берегах Бистриці та Прута.

Підтримати Миколу Качура прийшли колеги із місцевої Спілки художників. Кажуть, Микола Качур постійно розвивається. Організовує тематичні пленери, куди запрошує художників із усієї України.

Найсвіжіші полотна автор привіз із Почаївської лаври. Каже, тепер його надихають духовні місця. Крім живопису на виставці Микола Качур представив і портрети. Зокрема, це образи родичів та автопортрет.

Оксана Семко, Андрій Шустикевич, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ