Міський центр дозвілля для дітей організував малечі чарівну «подорож» (ВІДЕО)

Непосидюча Пеппі, пустотливі Аліса і Базіліо та досвідчена Шапокляк … Відчути себе «в шкурі» улюблених казкових героїв змогли найменші іванофранківці. На «Святі в республіці дитинства». Чарівну «подорож» малечі організував Міський центр дозвілля для дітей та юнацтва за місцем проживання. Так відзначили День захисту дитини. А разом з тим – початок літа.

Юній іванофранківчанці Іринці всього 8 років. Втім, на Святі у неї відповідальна місія.

Дівчинка не лише відкрила концерт. А й впевнено та сміливо провела усю святково-розважальну програму. У ролі наймолодшої ведучої.

Поцілунок сонця на щічках. Та «неслухняні» косички. Роль енергійної капосниці Пеппі-Довга-Панчоха випало зіграти 8-річній Діані. Довго входити в образ дівчинці не прийшлося.

Образ Пеппі припав не лише до душі, але й до вдачі дівчинки. Адже в житті, зізнається Діанка, їй теж важко довго сидіти на одному місці.

А улюбленцем юної публіки став дружелюбний та веселий Бі-Ба-Бо. Талісман Центру дозвілля. Яскравий персонаж лише своєю появою полонив увагу маленьких гостей Свята. Кожному хотілося хоча б доторкнутися до м’якої іграшки, що ожила.

Святкову сцену розділило понад дві сотні талановитих діток. Співали, танцювали та трохи бешкетували. Усе як належить дітворі.

Ірина Головенко, Віктор Костинюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ