Патрульним – два роки (ВІДЕО)

Урочистості, численні вітання та святковий концерт. Патрульна Поліція Івано-Франківська відзначила 2-гу річницю з часу заснування. За цей період поліцейські набули практичного досвіду та заручилися підтримкою громадськості. Професія патрульних не з легких. Щодня вони стикаються з найрізноманітнішими викликами: від порятунку домашніх улюбленців до резонансних справ. А нещодавно Нова Поліця зазнала кадрових змін.

В рамках святкування керівництво нагородило кращих патрульних грамотами та подяками. Відзначили поліцейські і своїх відданих помічників. Екс-керівник івано-франківської Патрульної поліцїі поділився яскравими спогадами та подякував колегам за службу. До вітань приєдналися представники влади.

Івано-Франківськ був 11 містом , де запрацювала Патрульна. Відбір до Нової Поліції тривав декілька місяців. Під пильним оком громадськості та місцевої преси. За результатами конкурсу на службу два роки заступили дві сотні поліцейських.

Михайло Березень, Віра Лутчин, Юрій Харбатин, Новини на “Вежі”

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *