Розпочались бігові тренування до Frankivsk Half Marathon’17 (ФОТО)

На міському озері провели перше відкрите тренування – Open Run Day. Start – у рамках підготовки до цьогорічного Frankivsk Half Marathon.
Заняття проводив майстер спорту з легкої атлетики Володимир Юрчук разом із дружиною, майстринею спорту Оксаною Юрчук. Перше тренування носило ознайомчий характер. У ньому взяли участь близько 20 осіб.

unnamed (3)

На таких тренуваннях можна з нуля підготуватись до першого півмарафону. “Трохи більше, ніж за три місяці ми плануємо підготувати до забігу всіх охочих. Це може бути як людина, яка ніколи не займалась бігом, так і досвідченіший бігун”, – розказав Володимир Юрчук.

До кінця червня заняття проходитимуть щонеділі в різних локаціях, а потім з кожним місяцем частота тренувань зростатиме. Охочі тренуватись повинні мати бігове взуття, а одяг може бути будь-яким – головне, зручним і легким.

Уже в липні і серпні у рамках підготовки до Frankivsk Half Marathon заплановані нічний та кольоровий забіги. А цього місяця стартує лекторій, де своїм досвідом ділитимуться відомі люди з царини спорту.

unnamed (2)

Франківський Півмарафон відбудеться цьогоріч 24 вересня. Охочі взяти участь можуть зареєструватись, зайшовши на сайт run.if.ua та обравши відповідну для себе дистанцію.

Більше інформації: сайт Frankivsk Half Marathon – run.if.ua; фейсбук-сторінка півмарафону – halfmarathon.if.

ПОДІЛИТИСЬ