ЦНАП відновив виготовлення біометричних паспортів (ВІДЕО)

Центр надання адмінпослуг відновив виготовлення біометричних паспортів. Після довготривалої перерви. Її спричинила офіційна перевірка системи Центрального офісу, пояснює дирекція міського ЦНАПу. Наприкінці минулого тижня прийом заявок повністю поновлено.

Мешканці можуть записатися на прийом за допомогою електронної системи безпосередньо в офісі. Або на офіційному сайті ЦНАПУ. За два тижні до подачі заявки. Претендентів на біометричні паспорти чимало, стверджують у Центрі. Всі номерки електронної черги роздають практично в першу ж робочу годину. Тож аби подати відповідну заявку клієнтам доводиться приходити заздалегідь.

Виготовлення біометричних документів – нині одна з найпопулярніших послуг. Тож люди масового кинулися отримати свою “перепустку в Європу”. На день ЦНАП приймає лише півсотні клієнтів, які хочуть отримати посвідчення особи нового зразка. А бажаючих удвічі більше.

Початок безвіз для України припав також на сезон відпусток. Тож це спичинило зайві черги в ЦНАПі. Відтак його фахівці рекомендують по можливості зачекати тиждень-два.

Віра Лутчин, Андрій Українець, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ