10 івано-франківчанок презентували креативні бізнес-стартапи (ВІДЕО)

Перший на Прикарпатті соціальний інститут інтенсивної підтримки жіночих стартапів. У креативних індустріях. В Івано-Франківську презентували результати цікавого експерименту Туристичної Асоціації області – створення бізнес-акселератора. 10 його учасниць уже оприлюднили власні стартапи. І отримали зворотній зв’язок.

Загалом незалежна Рада Акселератора отримала понад 20 заявок. Від представниць креативних індустрій міста. Відібрала всього 10. Серед них такі сфери, як сувенірна продукція, парфумерія, трикотаж, текстиль та декор, ілюстрація, фешн-дизайн, кулінарія, сервісне медіа та школа креативу. Кожна із бізнес-леді отримала власну наставницю. Це – успішні мешканці Івано-Франківська, лідери креативних індустрій та активні публічні діячі.

Започаткувати та налагодити жіночу бізнес-спільноту. І запустити процес мережування. Між успішними підприємницями та жіночими бізнесами, що лише стартують чи випробовують нове «амплуа». Таким було завдання засновників бізнес-акселератора. І це, вважають, у них вийшло.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *