14-й “Парад візочків” відбувся в Івано-Франківську (ВІДЕО)

«Діджей Злата», «Папамобіль», «Квітковий магазинчик» та « Смартфон»…. Цей креативний дитячий транспорт взяв участь у традиційному “Параді візочків”. Його власноруч змайстрували талановиті батьки. На радість своєї малечі. 14 рік поспіль телерадіокомпанія «Вежа» у середмісті Івано-Франківська проводить таке яскраве дійство. Зазвичай, з нагоди Дня захисту дітей. Чотиримісячна Настуся – найменша учасниця нинішнього “Параду візочків”. Вона в казковому образі. Мама Юліана розповідає, над ідеєю довго не замислювались. Посприяв колір візочка.

А от сім’я Зорій цього року до «Параду візочків» підійшла не лише креативно, але й з відповідальністю. Нині малий Ромчик приїхав на «Папамобілі». Мама Христина Зорій розповідає, обрали такий персонаж не випадково, адже є палкими прихильниками духовних цінностей.

Герміона Гренджер, Колін Кріві, Рон Візлі та Гаррі Поттер… Персонажі світового бестселеру завітали на знаменитому потязі – « Хогвартс Експресс». Багатодітна сім’я Хом’яків – постійні учасники «Параду візочків». Кажуть, цього року спробували себе в ролі чарівників із улюбленого фільму.

Щороку батьки не перестають дивувати власними унікальними ідеями, стверджують організатори “Параду візочків” . Завжди конструюють щось неповторне. Однак найголовніше для такого свята – це спільний творчий підхід і зміцнення родини.

Подбали про якісні та незабутні подарунки і місцеві підприємці, які не перший рік дарують дітям святковий настрій.

Переможцями цьогорічного “Параду візочків” журі обрало “маленьких чарівників”. Вони подивували глядачів не лише своїм диво – візочком, а й карнавальними нарядами.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *