35 тисяч прикарпатців користуються послугами веб-порталу ПФУ (ВІДЕО)

Звернення в один дотик. Пенсійний Фонд України активно впроваджує низку електронних новацій. Ці послуги доступні для користувачів сучасного веб-порталу. Тут обслуговуються не лише пенсіонери. А й люди, які застраховані і страхувальники. ((ЛЮФТ)) У власному кабінеті можна відстежити інформацію про накопичувальний стаж чи заробітну плату. Послугами веб-порталу вже користуються 35 тисяч прикарпатців. І це лише початок.

Інформація в реєстрі застрахованих осіб зберігається з 1998 року. Тож офіційно стаж для користувачів нараховують із 2000 року. Усі персональні дані, якими володіє ПФ, мають подвійний замок захисту, переконують фахівці. Запевняють – сервери захисту поєднують у собі швидкість та надпотужність.

Користувачі веб-порталу мимоволі стають потенційними ревізорами своїх роботодавців. Будь-яка виписка із веб-порталу – як доказ. А відтак, може бути підставою для судового рішення. Між тим, за допомогою елетронного сервісу можна спрогнозувати розмір власної майбутньої пенсії. Часто результати на веб-порталі змушують людину задуматися.

Відмовитися від паперової трудової книжки і повністю перейти на електронний документ. Над такими амбітними планами активно працють у ПФ.

Оксана Дудій, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *