ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
775 entries.
Володимир Володимир wrote on 21.09.2017 at 13:54:
Скажіть, будь-ласка, коли буде відремонтована вул. Котляревського, яка знаходиться в районі малої обїзної ( вул. Угорницька, Киселевської)? Навколо нас все заасфальтували та заклали бруківкою, а про нас ,напевне, забули- в дощ ми тонемо в калюжах, а в спеку задихаємося від пилу. Дякую.
Оксана Оксана wrote on 21.09.2017 at 10:17:
На вулиці Національної Гвардії, між 16 та 18 будинками впала велика гілка дерева. Минуло кілка днів, але так ніхто і не приїжджав, аби її забрати. Куди звертатись, чи можете допомогти з цим питанням (щоб гілляку забрали)?
Іван Забудько Іван Забудько wrote on 19.09.2017 at 10:16:
Де переглянути попередній ефір?
Admin Reply by: veerus
Якщо Ви пропустили ефір "Запитай у влади" за 14 вересня 2017, то переслухати запис програми і почути відповідь на поставлені запитання Ви зможете ТУТ
Ігор Ігор wrote on 18.09.2017 at 09:40:
Доброго вечора, пане Руслане. Останнім часом у соц мережах люди висловлюють багато невдоволень в плані стану доріг та інших питань благоустрою, і їх там ніхто не почує. Побувавши у Празі, я помітив що у них є свій сайт, спеціально для того, щоб мешканці та гості міста зазначали проблемні ділянки. Там кожен може загрузити фото проблемної ділянки, додати опис та адресу. Влада бачить запис і одразу приймає міри по виправленню цих ділянок. Усіх нюансів не знаю, та в нас можна було би впровадити аналогічну систему, в якій окрім того влада могла б звітуватись про те, ким робиться ця зона, на якій стадії, коли повинна бути завершена та можливо додатковий коментар від влади. Така система значно знизила б невдоволення людей та покращила б зв'язок громади із владою. Як вам така ідея?
Станіслав Треля Станіслав Треля wrote on 16.09.2017 at 11:47:
Доброго вечора, шановний пане міський голово. Скажіть, буль ласка, як ви ставитесь до періоду Української революції 1917-21? Чи не ображає вас, як українця, факт того що у колишньому готелі "Дністер", в якому засідав об'єднаний уряд УНР та ЗУНР і починався Живий Ланцюг, ведуться незаконні будівельні роботи та скільки можна на це закривати очі?
Алексей Алексей wrote on 14.09.2017 at 18:45:
Доброго вечора, Шановний голова, попросіть будь-ласка передивитись роботу світлофора на виїзді з довгої на галицьку, крім того що там з галицької наліво зелена стрілка і перейти дорогу складно пішоходам і велосипедистам, так ще й світлофор одночасний зелений для руху прямо і переходу пішоходам. Друге питання чи передбачається облаштування проїздної частини навколо друкарні, а саме провулок січових за вопаком, його покрили бруківкою до територіі друкарні а між нею і дорогою пливти доводиться. Дякую
Ігор Ігор wrote on 14.09.2017 at 16:39:
Доброго вечора, пане Руслане. Скажіть будь-ласка скільки із того що передбачає проект реконструкції озера буде реально зроблено? На скільки мені відомо термін "передбачає" значить - "там є можливість зробити". В особливості цікавить баскетбольний майданчик та решта спортивних майданчиків. Чи залишиться басктебольне кільце зігнутим на замалому майданчику із бруківки чи це тимчасова міра, поки не зроблять повноцінний майданчик. І якщо зроблять, то коли?
Тарас Тарас wrote on 14.09.2017 at 16:09:
Доброго вечора! На початку року на підсумковому звіті ви говорили що в 2017 році буде відремонтовано вулицю Паркова, зараз середина вересня, а ремонтних робіт ще не бачу. Останній раз там проводився ремонт, напевно ще в 90 році. Зараз там бездоріжжя. Скажіть, будь ласка, що потрібно зробити щоб відремонтували дорогу по вул.Парковій (від Івасюка до парку), і встановили ліхтарі, бо вночі там можна зламати всі ноги які є. Дякую!
Галя Галя wrote on 14.09.2017 at 15:53:
Питання 1. Коли появиться пішохідний тротуар (було б добре, ще вело доріжка), для дітей школи-саочка номер 3, школярів ЗОШ номер 17 і мешканців прилеглої території? Локація: Паралельна вулиця обїзній Набережній - дорога, яка солучає школу номер 17, та школу-садок номер 3. Питання-ПРОХАННЯ 2. ПРОШУ п.Мера дати розпорядження, щоб муосрні баки, (які знаходяться на даній дорозі, що вказана у запитанні вище) СПОРОЖНУВАЛИ мусоровозні машини, як мінімум до 07:30год, або вечором. На даний час спорожнювання баків відбувається в період, "+", "-" з 08:10 ~ до 08:30 коли діти ідуть в школу, і це все з баку сиплеться їм на голову... в дощову погоду, ще краще чалапають болотом, щоб мусор з машини не випав на голову, а про вихлопний дим, я вже мовчу, вся вулиця ніби в тумані!!! Куди, це годиться??? ПРОШУ п.МЕРА ДАТИ АДЕКВАТНУ ВІДПОВІДЬ НА ДАНІ ПИТАННЯ! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
Андрій Андрій wrote on 14.09.2017 at 15:42:
Пане Мер. Скільки буде тривати свавілля, що відбувається по вул.Симоненка 45, що створюють водії маршруток кожного ранку починаючи з 6-00? Чому ви ігноруєте звернення мешканців міста?Відео і коментарі можете переглянути у Фейсбуці в групі Комуналка ІФ.
Іван Іван wrote on 14.09.2017 at 15:20:
Пане мер, скажіть будь ласка, коли вже дороблять дорогу по вул.Княгинин, і чи планується хоть колись, ремонт прилеглої до неї вулиці Войцюка?
Глядачка ТРК "Вежа" Чех Галина Віталіївна Глядачка ТРК "Вежа" Чех Галина Віталіївна wrote on 05.09.2017 at 17:11:
Мешканці Підгірного провулку 9, села Вовчинці скаржаться на голову сільради п. Назара Михайла Ярославовича, який не вживає жодних заходів після недільної стихії. Для довідки: наразі затоплені з десяток сільських обість. Між тим сільрада за три роки не впорядкувала тамтешню Млинівку, яка і спровокувала затоплення Підгірного провулку. Коли мешканці Підгірного провулку, 4.09 публічно всією громадою заявили голові сільради про потребу реальних дій щодо порятунку сільських угідь під час таких надзвичайних ситуацій, Назар Михайло Ярославович зверхньо обізвав людей нецензурною лайкою ("пішли нах**"). З повагою Чех Галина Віталіївна!
Толік Прокопчук Толік Прокопчук wrote on 01.09.2017 at 13:59:
Я пропустив ефір. Моє питання озвучували?
Admin Reply by: veerus
Якщо Ви пропустили ефір "Запитай у влади" за 31 серпня 2017, то переслухати запис програми і почути відповідь на поставлені запитання Ви зможете ТУТ
Валерій Валерій wrote on 31.08.2017 at 18:39:
Отже, судячи з відповіді мера про церкву на Валах, якщо ти власник землі, ти можеш там побудувати будь-що, 20-ти поверхівку або тощо. А як же думка громади по цьому питанню? Судячи з опитувань людей у фейсбуці та реакції на новини про забудову Валів, абсолютна більшість проти. Це ж саме громада Вас обирає, пане мер.І саме Ви маєте захищати її інтереси, а не навпаки. Невже і правда Вам так все-рівно на думку містян?
taras taras wrote on 31.08.2017 at 18:21:
Чому влада міста не припиняє будівництво церкви. Давайте проведемо референдум, побачимо реальну картину. А то виходить що вам разом з церквою всерввно на думку мешканців
Олександр Олександр wrote on 31.08.2017 at 17:28:
Скажіть будь ласка, коли почнеться ремонт вул.Республікансткої?
Ігор Олександрович Ігор Олександрович wrote on 31.08.2017 at 16:55:
Чи є у міської влади бізнес план по ЛРЗ. Чи купили і заспокоїлись?
Таня Мартиненко Таня Мартиненко wrote on 31.08.2017 at 15:44:
Пане Мер, будь ласка прокоментуйте проблему з будуванням абсолютно непотрібної церкви на Валах. Нагадаю у районі центру їх ВЖЕ 5. У Фейсбуці ведуться великі дискусії і обурення, як щодо самої церкви, так і рішення влади, яка надала цю ділянку. Поясніть, яку КОРИСТь має з цього ВЛАДА, МІСТО і жителі, яких ВЗАГАЛІ не питали. Дякую.
Людмила Людмила wrote on 31.08.2017 at 15:34:
я жалію що за вас голосувала на виборах
Іван Сергієнко Іван Сергієнко wrote on 31.08.2017 at 15:01:
Поясніть чому судять звичайних людей і штрафи накладають величезні, а мер міста судів уникає і прикривається тим що це все провокація? Може закон порушувати не треба? Чи ви хочете щоб місто почало збирати підписи про вашу відставку? Терпець уривається!
Лоліта Лоліта wrote on 31.08.2017 at 14:58:
Доброго дня. Скажіть будь ласка для чого будувати церкви якщо їх і так є предостатньо? Чому не будують дитячі садки чи центри реабілітації інвалідів, чи будинки для престарілих? Місто не розуміє для чого міська влада робить такі кроки. Місто проти примусовоо забудовування міста церквами та іншими спорудами які не приносять ніякої користі для громади. Вірянам є куди ходити, я також віруюча, я щонеділі ходжу до церкви. Чи ви думаєте що за вас будуть більше голосувати пенсіонери якщо будете більше церков будувати??? Зробіть нарешті щось корисне не тільки для свого "рейтингу" а для міста. І перестаньте думати про власну кишеню. Ніхто не вічний, і все з собою на той світ не забереться!
Назар Назар wrote on 31.08.2017 at 14:54:
Скажіть, будь ласка, коли ви дасте дозвіл на встановлення автономного опалення ?! Чи люди повинні платити захмарні суми?
Назар Назар wrote on 31.08.2017 at 14:50:
Скажіть, будь ласка, можливо в місті є інші проблеми крім встановлення бруківки ? Наприклад ремонт дощових стоків, теплотрас, будівництво нових садочків (а не церков як це на валах) ?!
Володимир Володимир wrote on 31.08.2017 at 12:42:
Чи довго Ви збираєтесь бігати від правосуддя ? Чомусь у більшості випадків судді для винесення рішення (ухвали , постанови) досить , щоб людина тричі не з"явилась до суду , а у Вашому випадку бачимо виняток із правил .... Можете пояснити ?
Толік Прокопчук Толік Прокопчук wrote on 31.08.2017 at 11:45:
Коли буде встановлений реальний хрест тверезості? Бо поки той якійсь аматорський та дерев'яний.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]