ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
1020 записів
Яніна Яніна написав 10.07.2020 в 10:58:
Пане Голово, 18 липня до Львова приїзджає кардинал Конрад, права рука Папи Римського. Є великі шанси що якщо ви від імені нашого міста через єпископат Мокшицького запросите його з візитом у Франківськ то він приїде. Тому що кардиналів запрошують на рівні міста адже вони громадяни Ватикану а тим більше кардинал Конрад один з приближених до Папи.Франківчани були б дуже раді з такого візиту адже до нас кардинали давно не приїзжали а тут така можливість його перехопити! Якщо вийде попробуйте пане Мер!
Іван Іван написав 09.07.2020 в 18:38:
Доброго вечора. Чи розглядалося питання повної відмови від центрального опалення на користь індивідуального? Із ЗМІ не раз чув що Теплокомуненерго бере валютні кредити і місто з бюджету кожного року збільшує статутний капітал. Якби люди мали індивідуальне опалення, то були б зацікавленні в тепломодернізації своєї оселі. А так місту доводиться витрачати гроші на підтримку застарілих систем.
Руслан Руслан написав 09.07.2020 в 18:31:
Район Пасічна. Будівництво моста. Облаштовання Німецького озера. Водовідведення по вулиці Тролейбусна (постійно підтоплює під час повеней).
Владислав Владислав написав 09.07.2020 в 14:31:
В який селах планується відкриття ЦНАПу? йде мова про іф отг
Іван Іван написав 09.07.2020 в 14:26:
Доброго вечора! Як буде відбуватися вивіз сміття в ОТГ, чи будуть забирати також і в приєднаних селах? Чи є у вас чіткий план вже по цьому питанню?
Петро Петро написав 09.07.2020 в 14:23:
Чи плануєть ремонт дороги по вулиці Коновальця? Дякую
Маркіян Маркіян написав 09.07.2020 в 14:22:
Пане Руслан, чи будуть нові комунальні маршрути в ІФ ОТГ? до так званих Тисменичан чи інших приєднаних сіл
Іван Іван написав 09.07.2020 в 14:18:
Доброго дня Руслан Романович! Чи будети ви в жовтні балатуватися на голову ІФ ОТГ? Як ви плануєте зібрати підтримку голосів в приєднаних селах? Березівка, Тисменичани, Камінне. На даний час жодного спроможного конкуренка у вас немає
Галина Галина написав 09.07.2020 в 11:08:
Доброго дня пане мер! Коли вже буде остаточно сформована Івано-Франківська ОТГ? На носі вже вибори, а по деяким селам ще нема остаточного рішення.
Любов Томолова Любов Томолова написав 07.07.2020 в 14:24:
По перше низький вам уклін за те що почато роботи у парку інтернаціоналістів!! Це великий подарунок для усіх мешканців центра що ви піднімаєте парк з колін. По друге хочу вас попросити купити собі велике гарне крісло яке б підкреслило те що ви Мер.Я маю на увазі зал виконавчого комітету де всі сидять на однакових кріслах.Я проти цього.Ви мер і маєте сидіти на гарному та великому який би відрізнявся від інших крісел. І ще прохання таблички з іменами прізвищами щоб були у залі виконавчого комітету .Дякую
Анонім Анонім написав 07.07.2020 в 11:37:
Доброго дня Руслане Романовичу.Звертаюсь до вас з проханням допомогти державній дитячій стоматологічній клініці на вул. Незалежності. Багато діток відвідують відділення яке очолює доктор Анна Андріївна Василик. Прохання до міської ради збільшити фінансування відділення.Немає слиновідсмоктувачів які дуже потрібні нашим діткам щоб не використовувати тонни вати. Також потрібно фінансування підвищити загалом. Дуже просимо вас посприяти!
АНТОН АНТОН написав 06.07.2020 в 20:39:
Пане Мер у Сільпо АТБ та інших установах антисептиків вже немає.Стоїть для вигляду установки або ємкості які є порожніми і так спостерігаю це на протязі довгого часу. Контроль за коронавірусом ніби пропав.Пошліть муніципалів або якісь комісії. Народ привик щоб його шугали, лякали, перевіряли не надійтесь на добросовісність
Надя Біла Надя Біла написав 06.07.2020 в 12:39:
Пане Руслан що ви думаєте за те що Руслан Коцаба критикує Свободу за те що замість пропаганди християнських цінностей як чи говорите звучать крики "Слава Нації" "Смерть Ворогам". Пане Руслан ви говорите що ви християнин так чому ви попускаєте такі лозунги антихристиянські як бажати смерть ворогам під час масових мітингів у Франківську.
Ольга Львівна Ольга Львівна написав 06.07.2020 в 11:47:
Пане Голово недавно насадження були у центрі. Ці туї чи тополі не знаю.Чи можете ви закупити решітки на грунт і встановити їх? Також дуже задоволена тим що робити у парку ветеранів поновили.
Ірина Ірина написав 04.07.2020 в 19:52:
Пане Руслане я проживаю в будинку що на Стуса 17. Перед ним побудована сауна і це просто неможливо дихати тим димом, бо вони палять дровами. Куди тільки мешканці будинку не зверталися, нічого не змінюється. Допоможіть будь ласка якось вирішити це питання
Анна Антонівна Бордійчук Анна Антонівна Бордійчук написав 02.07.2020 в 17:42:
Руслане скільки вам років та хто ви за освітою? І ще коли буде порядок на оптовому ринку.І що за будинок будують напроти АТБ поблизу 13 школи.Там щось будують а скажіть що і коли завершать? Можете поставити світлофори для велсипедистів на перехрестку поблизу Панорами Плази!!!???
Надя Біла Надя Біла написав 02.07.2020 в 17:39:
Зупинку "Костел" можете поставити пане Мер? Живемо далеко і часто там очікуємо на автобус.У зливу немає де сховатись.Під ялинками падають жуки всякі і бруд на голову.
Ольга Львівна Ольга Львівна написав 02.07.2020 в 17:38:
Пане Мер ряд запитань але ще хотіла б сказати щоб ви нк слухали тих хто критикує ваш одяг.Ви дуже галантно одягаєтесь! 1) Чи можете дати нам в парк ветеранів фонтан? Дуже сухо і нудно сидіти там. І ще благаємо вас про лавки на периферії.Там доріжок багато є а лавок не вистачає всі зайняті постійно.Благаємо на периферії лавочки!!! 2) Чи зроблять капітальну заміну лавок у скверах Міцкевича та Тройці? 3) чула що більше прапорів буде а так і немає у центрі! 4) У нас є дерева в місті в центрі чи можна позакладати грунт навколо бруківки такими ніби дірчастими люками як у ЄС 5) Чи можете ви створите місце де би люди видава лм їжу бідним без документів 6) Ви як Мер можете вернути музей мистецтв у церкву.Що за дурниці що це власність ОДА якщо це у місті знаходиться.Чому ви не почнете юридияний процес невже для вас це не важливо що у нас в місті стоїть храм без хрестів ніби в якісь радянській державі.Сором!
Марія Томків Марія Томків написав 02.07.2020 в 17:29:
Пане Мер зверталась до вас моя сусіда інвалід з військових ветеранів 3а. Просить вас вислати лікаря Федунків травматолога з 2 поліклініки на дом
Богдан Богдан написав 02.07.2020 в 17:24:
Добрий день. І знову звертаємося відносно облаштування двору по вул.Незалежності,55-63. Прохання хоча б виготовити проєктно-кошторисну документацію, для початку. Я про це неодноразово спілкувався з Вами. Кошти на його благоустрій мали бути закладені в бюджет 2020. Але щось не склалося. Тому просимо профінансувати проект, щоб мешканці по ньому могли поступово покращувати двір. Це невеликі кошти.
Альберт Шнілер Альберт Шнілер написав 02.07.2020 в 17:13:
Пане Мер я би хотів вас просити обрізати ті дерева по Вовчинецькій за які вас довге дуже просять вже Також питання чув за бардюри.У центрі потрібно пройтись навіть біля ратуші подивитись на них.
Микола Микола написав 26.06.2020 в 09:21:
Пропозиція для влади. Іде формування Івано-Франківської ОТГ пропоную в кажному селі, пока не всю землю роздали, створи площадки для збору сміття такі які є в усій Європі. Щоби до них були нормальні доїзди рядом з дорогами і люди могли звозити сміття. Зрозуміло що за вивіз сміття кожен житель цих сіл мають платити на рівні жителів міста. А то на даний час все сміття з сіл визиться на сміттєві площадки міста. Одна з таких площадок знаходиться на вул. Гвардійські, рядом садочком "Кобзарик". І діти садочка і ми жильці сусідніх будинків нюхаєм і дихаєм відходами жителів Опришівців. Крихівців Чернієва. Братківців. Березівки і інших.
пані Тетяна пані Тетяна написав 25.06.2020 в 17:52:
Добрий вечір друзі! Знаючи які проблеми нам принесла погода хочу висловити всім постраждалим людям свое співчуття . Звісно треба поважати та берегти наш карпатскьй ліс і наперед замислитись що ще нам може піднести природа !!! Розумію що у пана Руслана зараз буде в двічі більше справ ала сьогодні хочу подякувати п.Руслану - за те що нарешті дозволили торгувати бабусям з молоком на ринку що на Півд.бульварі. Не знаю чи це на довго ,чи це так збіг обставин - але красно дякуемо вам п.Руслан за допому* Тепер маемо впевненність, що в нас дійсно МЕР з великої букви . Нехай вам щастить, та будьте здорові. З повагою п.Тетяна.
Ірина Ірина написав 25.06.2020 в 17:18:
Розкажіть про те, що Ви плануєте робити, щоб взимку було тепло у квартирах, які підключені до СТЕКу- банкрута.
Микола Микола написав 25.06.2020 в 13:41:
Доброго дня пане Руслан! Чому нідде не згадують Тисменичани, які постраждали від повені. Половина села була відрізана від центру, мости зруйновані, дороги також, люди своіми силами все роблять, а влада потім приїде і скаже у вас все добре, ви і без нас справляєтесь. Стосується вулиці Сибір, Гагаріна, Хмельницького і багато інших. Ви міський голова до ОДА нічого немаєте, але може зможете якось сприяти цьому, в переліку постраждалих сіл на сайті ОДА Тисиеничан навіть немає
Петро Петро написав 25.06.2020 в 11:29:
Коли планують зняти карантин для управляння держ арх буд контролю? Воно єдине зараз на каратині і не приймає громадян?
Василь Василь написав 25.06.2020 в 00:52:
Велика подяка нашому меру за довгоочікуване впорядкування площі навпроти ЦУМу. Пластикової будки там дуже бракувало.
Василь Василь написав 24.06.2020 в 23:04:
Доброго дня пане Руслан! Вчора у селі Тисменичани яка скоро приєднається до Івано-Франківськоі ОТГ сталася страшна стихія, половину села накрила сильна вода, зараз рівень води вже спав, чи буде якась допомога потерпілим від повені людям?
Микола Микола написав 24.06.2020 в 14:02:
Чому на вул. С Петлюри навпроти будинків 5. 5 А. 7. На протязі послідних 3 (трьох) неділь 4.06; 18.06; 24.06.три різні міські комунальн служби обрізують одні і ті самі дерева. А от засипати ями на міжбуденковому проїзді в дворі цих будинків немає коштів. То хто цим всі керує і координує?
Якуб Якуб написав 21.06.2020 в 20:49:
пане Мер. Я спостерігаю як багато людей більшає у костелі і дійсно парафіян римо католиків вже не мало. Поверніть громаді римо католиків ці храми або поможіть розпочати діалог з єпископом Мокшицьким і цими установами 1. Фарний Костел на Шептицького. Зараз там Музей, то ж Церква на жаль НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ як ЦЕРКВА. До того ж його треба реконструювати (там хрести поламані зверху), то ж РКЦ могла б цим зайнятись. До того ж, якщо повернути цей Костел Римо-Католикам, то у нас в Історичному Центрі Міста будуть представлені 4 основні храми 4 основних конфесій міста: Римо-Католицький Костел, Греко-Католицька Катедра, Православна Голуба Церква і Синагога. А це свідчити про справжню Єдність і Свободу Віроісповідання у нашому місті. Знаю що це власність ОДА ну але ви ж як мер маєте більше можливостей підняти цей діалог це питання віри та вічності а не музей який мало хто відвідує і мало чим допоможе у спасінні душ віруючих а мало того це образа святині. 2. Костел на Ґрюнвальдській. Зараз там Катедра ПЦУ, тому що там була колишня Катедра УПЦ КП, проте цей Костел - він СПОКОНВІЧНО Римо-Католицький, а Катедру ПЦУ можна просто перенести у Вірменську Голубу Церкву (колишню Катедру УАПЦ). 3. Храм "Ave Maria". Споконвічно він САМЕ Римо-Католицький, проте зараз Дім Молитви, який належить Баптистам. А це - неприйнятно. 4. Костел на Майзлях. Належить зараз пятидесятникам, а це - неприйнятно. Окрім того, він не лише споконвічно Римо-Католицький, але й напроти нього розташований Греко-Католицький Храм. А отже повернення цього храму Римо-Католикам показувати єдність братів-католиків, оскільки навпроти Греко-Католицької Церкви буде Римо-Католицька Церква, а навпроти Римо-Католицької Церкви буде Греко-Католицька Церква Розумію що насильно ніхто нічого не забере але можливо якісь діалог налагодити.Недавно у Богородчанах вернули костел.Але просимо саме вач пане Руслан стати очільником діалога.
Анна Антонівна Бордійчук Анна Антонівна Бордійчук написав 19.06.2020 в 23:26:
Пане Мер, недавно завітав у місто архітектор Юліан Чаплінський і жостко розкритикував те що бардюри помальовані у чорнг білий колір.Він назвав це соромом для міста.Чи можемо ми франківчани перемалювати ті бардюри у якись чорний колір а не таке.Ще пан Чаплінський критикував численні вивіски рекламні на давніх камяницях. І ще критика була відносно холодильникіа поблизу кіосків ратуші і в центрі що псує архітектуру.
Михайло Джогола Михайло Джогола написав 18.06.2020 в 17:14:
Доброго дня. Нажаль, команді Руху ЧЕСНО не вдалось зкомунікувати з міським головою телефоном, тому ставимо запитання тут. Руслане Романовичу, в місті з'явились борди з "командою Марцінківа" у новому дизайні. Чи означає це, що Ви плануєте восени на місцеві вибори іти окремою командою від ВО "Свобода"? Схожий прецедент є уже в м. Хмельницькому, де міський голова Олександр Симчишин зареєстрував окрему партію "Команда Симчишина" та планує балотуватись окремо від "Свободи". Які Ваші думки з цього приводу?
Ірина Ірина написав 18.06.2020 в 17:06:
Минулого року у ЗШ номер 2 розпочали реконструкцію приміщення басейну на спортивну кімнату. Коли планують завершити цю реконструкцію, адже процес триває вже рік?
Тетяна Тетяна написав 18.06.2020 в 10:50:
Добрий вечір студія! Добрий вечір шановний пан Руслане!!!! Складаеться враження що ми повернулись у 90-ті роки!!!! Дивлячись на ті дії що роблять на базарі по вул.Південний бульвар-ми так розуміемо, що ви п.Руслан не маете на них впливу! Просимо Вас навести порядок с молочною продукціею (що б жіночки з села які доіздять) торгували за ПРИЛАВКАМИ на территоріі ринку , а не на ЗЕМЛІ . Нам гидко купляти молоко , сир, сметану з землі де вигулюють собак та бігають кішки, або гадять наші мешканці. Керівництво базару вас ДЕЗЕНФОРМУЕ !!!! . Вони мають свою людину в Муніціпальній службі-яка їх ПОПЕРЕДЖАЕ !!! Тому просимо вас звернути на це увагу. Ставимо Вас до відома ,що ми мешканці П.бульвару та вул. Короля Данила - не залишим це питання, доки не запустять бабусь на ринок . Як що ви не взмозі щось з цим зробити-ви скажіть нам відверто в єкрану телевізора. Існують інші інстанціі та телеканали де ми будемо звертатись, що б про цей інцендент відзняли сюжет, та показали на регіональному рівні. Не посилайте сюди своіх людей для перевірки-просимо вас приїхати самому та подивитись на цей безлад. Головне що б про ваш візит не знало керівництво ринку . А то вони ходять по базару як маленькі ЦАРЬКІ !!! Пан Руслан ми до вас з повагою звертаемся і просимо допомогти нам !!!!!! Так не може продовжуватись....у европейському місті !!! Дякуємо.
АНТОН АНТОН написав 17.06.2020 в 17:59:
Вул Тарнавського розбиті тротуари, стерлись розмітки зебри і чи буде якось приводитись у порядок?
Ольга Львівна Ольга Львівна написав 17.06.2020 в 17:58:
Вулиці міста миють чи ні? Вулиця Військових ветеранів постійно в порохах прохання скерувати туди очисну техніку і водомиючі машини. Благаємо вас від імені усіх алергіків міста
Альберт Шнілер Альберт Шнілер написав 17.06.2020 в 17:55:
Вітаю голово маю ряд запитань 1) Коли добудують АТБ поблизу парку афганців? 2) Величезні стовпотворіння у РАГС поблизу ратуші.Неподобство у час епідемії коронавірусу.Прохання ужити заходів.Розвернути палатки можливо на вулиці працівників РАГС. 3) Обіцяли що зробите і встановити прапори ЄС та нашого міста у центральній частині.Тому що зараз є українські та червоно чорні.Але взагалв прапорів мало і ЄС немає і міста немає.Чи можете коло ратуші встановити красивий флагшток де буде прапор України ЄС та міста??І ще ви обіцяли подарувати прапори Ватикану до Катедри УГКЦ, церков УКГЦ що розташовані в центрі а також РКЦ на вовчинецькій.Але розумію що заклопотались і забули. 4) Потрібно табло руху транспорту на зупинці АТБ поблизу парку ветеранів. І взагалі та зупинка не дуже зручна через вхід АТБ. 5) Прохання встановити зупинку з сидіннями та накриттям на Вовчинецькій зупинка "Костел"
Галія Галія написав 17.06.2020 в 17:47:
Чому ви ходите без охорони.Ми переживаємо за вашу безпеку.І ще питання чому ви носите сині костюми а не чорні? Офіційний стиль це чорний кольор а ви чомусь синій.Чорний вам краще .Особливо подобається коли ви в галстуку. 2 ПИТАННЯ. ВИ Ж РОЗУМІЄТЕ що ви тепер будете довічно мером. Підсадили франківців на хорошеньке і як тепер ми без вас будемо то? Надіюсь що ви будете вічним мером і завжди будете так працювати адже це засада християн. І ще скажіть шо за марафон Біблії вас питали у ефірі? Я теж долучилась би але скажіть як
Марія Томків Марія Томків написав 17.06.2020 в 17:41:
Пане Мер обіціяєте вже скільки обрізати гіляки та дерева по Вочинецький і нема
Віталій Віталій написав 17.06.2020 в 13:42:
Коли буде наведений порядок з "Стовбовою" рекламою? Комунальні служби очищують стовби,але нові оголошення з’являються знов. Чи не пора притягнути до відповідальності авторів оголошень? Контактні дані авторів є на кожному оголошені. Перевірено - вони правдиві. Заставити зняти свої оголошення на протязі тижня, а при невиконанні - адмін стягнення. В казну міста. Для оголошень є тумби, служби які можуть(не безкоштовно) розклеювати оголошення у встановлених місцях.
Оля Оля написав 11.06.2020 в 18:31:
Обріжте дерева благаю по вовчинецькій вам казали. Прискорьте процесс
Олександр Олександр написав 11.06.2020 в 14:49:
Двір будинків по вул. Вовчинецька 194A, 194Б, 194В, Стуса 11 рахується одним з найбільших в Івано-Франківську. Чи планується завершити благоустрій цієї території? Як на рахунок дит майданчика, тренажерів, ігрового поля?
Петро Петро написав 11.06.2020 в 14:41:
Доброго дня. НАскільки мені відомо місто платить якійсь компанії за прибирання зупинок громадського транспорту. Коли хоч одна зупинка буде помита?
Василь Василь написав 11.06.2020 в 14:37:
Цікавить питання скільки грошей в казну приносять паркувальники міста? У місті більшіість платних парковох незаконні бо так звані паркомати не видають фіскальні чеки. Куди йде вся та готівка?
Ігор Ігор написав 11.06.2020 в 14:33:
Чи збираються муніципали демонтувати забетоновану літню тераси пабу Легенда на пішохідній частині? Чи все обійдеться лише одним смішним штрафом?
Галина Галина написав 11.06.2020 в 13:30:
Доброго дня пане Руслан! Питання про ОТГ, скажіть будь ласка яка вигода місту від Тисменичан і Камінне (мова іменно про ці два села) і аналогічно, чим умовні Тисменичани получать після входу в Івано-Франківську ОТГ, можливо у вас вже є чіткий план що буде в тому селі робитися?
Аліна Гураль Аліна Гураль написав 08.06.2020 в 10:24:
Пане голово чи візьмете ви участь Біблійного марафону у нашому місці організованого римо католиками?Якщо так то коли можемо побачити відео з вами?
Тетяна Тетяна написав 07.06.2020 в 11:46:
Маю ще одно запитання до нашего мера. Пан Руслан! Скажіть будьласка-чи маете ви намір перевести ціле міто на індивідуальне опалення як було зроблено в деяких містах? Я знаю що це кропітка робота і потребуе коштів, а ле існують державні программи , які сприяють в цьому питанню. Програма передбачае такі напрями: поетапне закриття котелень і переведення мікрорайонів на індивідуальне опалення; надання фінансової підтримки з бюджету соціально-незахищеним категоріям населення; надання фінансової допомоги населенню шляхом погашення банківських відсотків кредитів на встановлення індивідуального опалення; переведення на індивідуальне опалення організацій і установ бюджетної сфери. Люди вже не в силах сплачувати великі гроші за тепло !!!!! Це просто жах коли приходят рахунки від теплокомунєнерго!!! Субсидія вже не допомогае. Треба щось з цим робити**** Пошук та підтримка нових ідей, технологій, винаходів міською владою, залучення різного роду економічно ефективних інвестицій, допомога держави розвитку міст – ось ті складові, що забезпечать наше просування до рівня європейського суспільства. Що ви скажите по цьому питанню? Дякую .
Тетяна Тетяна написав 07.06.2020 в 11:30:
Добрий вечір шановне пансьтво ! Пан Руслане-звертались до вас раніше , що б ви посприяли роботі ліфта (магазин АТБ на Південному бульварі) для інваліді та молодих мам с колясками . Ви обіцяли що коли скінчиться карантин - ліфт буде працювати. На вулицю повиходили потихеньку старенькі люди і ім тяжко справлятися зі своіми недугами. Допоможіть будьласка!!! Дякую
Пані Інна Пані Інна написав 06.06.2020 в 15:08:
Вул військових ветеранів 3А підїзд 6 квартира 87. Мій номер +380989155234 Благаю про допомогу адже я інвалід.Я старша жінка і потребує медичну допомогу.До мене количь приходив лікар з поліклініки номер 2 адже у мене остеодистрофічний спондилоартрит. Після пандемії лікар травматолог який мене відвідував сказав що йому заборонили через коронавірусну пандемію ходити по домах. Благаю вас посприяйте щоб до мене на дім приходов травматолог адже я потребую цього.