Аудитори перевірили проєкт нового моста в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Оцінити проект будівництва мосту. Із таким проханням міська влада Івано-Франківська звернулася до «Української асоціації аудиторів безпеки дорожнього руху». Її фахівці упродовж місяця вивчали проектну документацію. І нині озвучили результати дослідження. Насамперед пропонують розділити транзитний і локальний рух на вказаній ділянці дороги.

Перехрещення та примикання потоків руху. Ще один критерій, за яким незалежні аудитори аналізували майбутній міст. Тут також знайшли прогалини.

Крім того, аудитори відзначили відсутність у проекті під’їздів до об’єктів сервісу. Та недостатню кількість дорожніх знаків. Порекомендували облаштувати регульований пішохідний перехід та розширити тротуари. Задля безпеки незахищених учасників дорожнього руху. А для цього, кажуть, необхідно пожертвувати шириною смуг руху.

Так званий “Закон про аудит” набув чинності торік наприкінці жовтня. Івано-Франківськ наразі – перше місто, яке обрало незалежного аудитора. Та замовило комплексну перевірку проекту інфраструктурного об’єкту.

«Українська асоціація аудиторів безпеки дорожнього руху» – новостворена громадська організація. Із центром у Києві. Оцінює безпеку руху на усіх стадіях будівництва нових автошляхів. А також на уже існуючих дорогах. Раз на три роки. Фахівці цієї Асоціації уже провели аудит ряду проектів у декількох містах України. І навіть закордону. Зокрема, у Словенії. А от в Івано-Франківську, повідомляють у мерії, на оцінку аудиторів намагалися вплинути.

Усі пропозиції та зауваження івано-франківські чиновники пообіцяли взяти до уваги.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *