Баскетболістки “Франківська -ПНУ” в домашньому матчі поступилися “ІнтерХіму” (ВІДЕО)

В рамках чемпіонату Жіночої Суперліги «Франківськ -ПНУ» позмагався з одеським «ІнтерХімом». Протистояння на баскетбольному майданчику видалося дуже напруженим. Першу чверть виграли “франківчанки” – 23:17. Але вже на перерву команди пішли за рахунку 41:34 на користь одеситок. У третій чверті вони досягли 10-очкового відриву. Однак в середині заключної чверті після влучання з периметра Афанасьєвої, «Франківськ» зробив відмінний камбек. Більш того, підопічні Юрія Процюка навіть вийшли вперед – 64:61. Але кінцівку все таки краще провела команда з Південної Пальміри.

Буквально за хвилину до кінця капітан «ІнтерХіма» Мусієнко зрівняла рахунок 68:68. Справу партнерки довершила Калібабчук з лінії штрафних – 71:68. Гості святкували перемогу. Дабл-даблом у звітному поєдинку відзначилася гравець «Франківська» Олена Тетерук (13 очок та 11 підбирань). А от найрезультативнішим гравцем матчу стала Світлана Калібабчук (ІнтерХім) – 17 очок.

Свій наступний поєдинок «Франківськ-ПНУ» знову зіграє на доманьому майданчику. 7 березня місцеві баскетболістки прийматимуть чинного чемпіона Суперліги – столичне «Динамо-НПУ».

Михайло Березень, Ярослав Лелет, Новини на Вежі.