Баскетболістки “Франківська ПНУ” зазнали відразу двох поразок (ВІДЕО)

Два матчі – за два дні. Баскетбольний клуб «Франківськ-ПНУ» провів черговий поєдинок. В рамках чемпіонату України серед команд Суперліги. А також матч-відповідь фіналу Кубка України.

На паркеті фізкультурно-оздоровчого центру в Івано-Франківську підопічні Юрія Процюка приймали традиційно принципового суперника – СБК «Львів». Після першої половині зустрічі «франківчанки» мали незначну перевагу над суперником – плюс 4 очки (33:29).
Третя 10-хвилинка завершилася на рівних – 13:13. Відтак, все мав вирішити заключний період. Його, нажаль, прикарпатські баскетболістки провалили. На останніх хвилинах вони пропустили два поспіль дальніх влучання. Від екс-франківчанки Кристіни Філевич. А згодом, допустили декілька невимушених втрат. У підсумку, 55:60 – несподівана домашня поразка «Франківська – ПНУ».

Цікаво, що на баскетболісток з Прикарпаття очікувало не менш принципове протистояння у столиці. Це – матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України проти «Київ-Баскету». Після першого побачення команд, яке відбулося два тижні тому, столичний колектив мав 8-очкову перевагу.
Втім, на цей раз, клас «Київ-Баскета» виявився значно вищим за опоненток. У підсумку – 112:67. І підопічні Володимира Холопова за сумою двох матчів перемогли «Франківськ» з перевагою у 53 очки. Найрезультативнішим гравцем матчу стала лідер івано-франківської команди Міріам Уро-Нілє. В її активі 25 набраних очок. Отже «Київ-Баскет» склав компанію у Фіналі чотирьох Кубка України – бердянській «Чайці», «Львову» і київському «Динамо». А от “франківчанки» зосередяться на турнірній боротьбі в чемпіонаті Суперліги.