НОВИНИ

Близько сім сотень саджанців дерев посадили комунальники в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Близько сім сотень саджанців дерев  посадили комунальники в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Весна – час садити дерева. Липи, акації, дуби та … сакури. З початку року в Івано-Франківську комунальники висадили майже 7 сотень дерев і понад 3,5 тисяі кущів. У профільному Департаменті стверджують, щороку в місті з’являються нові сорти насаджень. Дерева з’явилися навіть на тих вулицях, де навіть не планувалося озеленення.

Актуальними комунальники вважають живоплоти . Зазвичай насадження тягнуться паралельно до вело- та пішохідних доріжок. Крім естетичної функції виконують і практичну. У спеку захищають від пекучого сонця.

Озелененням міста, згідно із виграним тендером, нині займається також “Зелене господарство”. Ближчим до природи Івано-Франківськ роблять майже півсотні озеленювачів. Вони також займаються зрізанням аварійних насаджень.

З”явилися цієї весни дерева і у дворах багатоповерхівок. Зазвичай, це останній етап благоустрою відпочинкової території. В комунальному Департаменті розробляють інтерактивну карту молодих дерев. Незабаром схема посадки дерев в Івано-Франківську стане доступною для громади загалом.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]