Тримати тіло і розум в тонусі та віднайти внутрішню гармонію. Покращити загальне самопочуття допоможе йога. Це дієвий спосіб турботи про себе.
Регулярні заняття додають сили, сприяють розвитку гнучкості та зміцнюють здоров’я. Водночас поліпшується постава, стабілізується психологічний стан та активізовується робота мозку. Адже це не просто фізичні вправи, а комплексний підхід до саморозвитку і самовдосконалення.
Чому практикувати йогу корисно, в «Ранковій пташці» розповідає інструктор з йоги Христина Прокопечко.
Залишити відповідь