Бюджет Пенсійного фонду на Прикарпатті наповнений на 94 відсотки (ВІДЕО)

Коли надходження не покривають видатків. обласний Пенсійний фонд наразі виконано на 94 відсотки від із планових надходжень. Попри це, пенсії станом на 1-е листопада виплачено повністю. Середня пенсія на Прикарпатті становить близько 2, 5 тисяч гривень.

Причини зниження надходжень – зменшення виробничої активності. Як наслідок, Пенсійний фонд має дефіцит єдиного соціального внеску. На переконання фахівців, аби ліквідувати нестачу, потрібно збільшити зарплату в області на 21 відсоток. І вона мала б складати 9 136 гривень. Або створити 50 тисяч нових робочих місць. В облдержадміністрації стверджують, обидва варіанти реальні. Щоправда, це перспектива наступних років.

Мають заборгованість зі сплати ЄСВ і бюджетні установи. Рекордсменом є обласний центр. Потерпають працівники установ – боржників. Адже не відбувається відчислення внесків до Пенсійний фонд, відтак не зараховується страховий стаж.

За офіційною статистикою, в Івано-Франківській області п’ять працюючих людей “утримують” шістьох пенсіонерів. На Прикарпатті налічується понад 350 тисяч пенсіонерів.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *