Бюджетні надходження з початку року проаналізували на 28-ій сесії Івано-Франківської облради (ВІДЕО)

Розподіл коштів, який подобається не всім. Івано-Франківська облрада ухвалила проект рішення “Про виконання обласного бюджету за 1-ий квартал”. За цей час до обласної казни надійшло 2,3 мільярда гривень.

Нестачу грошей найбільше відчувають працівники медичної сфери. Адже реформа заставляє керівників лікувальних закладів скорочувати видатки там, де лише можна. Наразі профільний Департамент розпоряджається коштами, які надходять за рахунок медичної субвенції.

До держсубвенції, призначеної для медичній галузі, цього року із обласного бюджету додатково було виділено 68 мільйонів гривень. Нині немає грошей на придбання необхідного обладнання.

Керівницво облради вважає, “фінансуве питання” медицини варто доопрацювати. Зокрема, уточнити видатки по кожному лікувальному закладу в області.

Між тим, за підсумками 1-го кварталу для обласного бюджету характерне перевиконання. На 22 мільйони гривень. А загалом по всіх місцевих бюджетах ця сума сягнула 120 -ти мільйонів. Відтак, це дозволяє спрямовувати кошти на фінансування статей, де виникли прогалини.

У фінансовому Департаменті чекають на пропозиції від фахівців медичної галузі.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *