“Час сакрального мистецтва” – у Палаці Потоцьких (ВІДЕО)

«Час сакрального мистецтва» – у «маєтках» Потоцьких. Близько півсотні картин-інтерпретацій Святого Письма презентували художники з Івано-Франківська та Львова. Як класичних, так і «модернових». І не лише за стилем, а й за часом створення. Це, кажуть автори, їхні «молитви». За останні 7 років творчості.

Зрештою, осучаснити можна і форму подання, вважають ініціатори виставки. Твори сакрального мистецтва мають намір виносити в люди.

Цю ідею уже почала втілювати в життя львівська художниця Олена Смага. На одному із міських будинків невдовзі з’явиться її сакральний мурал “Шнурки любові”.

Так, щоб Бога впізнали у сучасному світі. Саме такою повинна бути ікона, вважає Олена Смага. Її сакральні твори виконані у стилі графіті.

Натхненник Олени – 7-літній син Емануїл.

Він теж – юний художник. Особливо, зізнається, любить малювати природу і квіти.

Виставка сакрального мистецтва у Палаці Потоцьких – одна із локацій Фестивалю Христового Міста «Вгору серця». На Великодні свята тут також діятиме акція «Стань і Слав». З Урочища Підлютого – колишньої резиденції Митрополита Андрея Шептицького – митці привезуть дзвони. Кожен охочий зможе долучитися до прославлення Воскресіння Христового.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *