Черченська спеціальна школа поповнилася навчальним обладнанням (ВІДЕО)

Цікава наука. Вивчати англійську, математику, грати в футбол та навіть танцювати. Відтепер все це можна робити в одному кабінеті. В Черченській спеціалізованій школі для дітей із вадами опорно-рухового апарату облаштували інтерактивну підлогу.

Інтерактивний клас обладнали в рамках проекту “Дитячий крок до щасливого майбутнього”. Профінансований посольством Болгарії в Україні. Уже з 1-го вересня тут займатимуться з дітьми з неврологічними та травматологічними захворюваннями.

Також в рамках цього проекту в одному із класів встановили інтерактивну дошку. Вчителі та вихованці вже встигли її випробувати до початку карантину. Кажуть, навчатися стало веселіше.

Загалом болгарський проект включав ще й облаштування так званої кімнати для підвісної терапії. Це обладнання є одним із кращих, які придумано для реабілітації дітей із проблемами опорно-рухового апарату.

Реабілітація дітей в Черченській школі триває щонайменше один семестр. За цей час вдається пройти повний курс, включаючи і сірководневі ванни та аплікації з торфяного болота, що на базі санаторію Черче. В Черченській спеціальній школі 1-го вересня за парти сядуть 38 діток із порушеннями опорно-рухового апарату. За підрахунками, це лише десята частина дітей із області, котрі потребують такого лікування. Проект “Дитячий крок до щасливого майбутнього” коштував посольству Болгарії 15 тисяч євро. Ще 80 тисяч гривень надійшло із обласного бюджету в рамках співфінансування.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *