Чергову виставку абстрактного мистецтва презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Другий етап. Близько півсотні професійних художників та аматорів представили свої роботи на виставці абстрактного мистецтва. В івано-франківській галереї “Арт-на-Мур”. Оскільки творчих робіт досить багато, експозицію розділили на два етапи. Нині тут експонуються два десятки робіт. Це завершальна фаза виставки.

Художниця зі стажем Наталія Борсук презентувала роботу із серії “Організми”. Різноманіття кольорів, плавні переходи на картині. Викладач кафедри архітектури та містобудування знає, які картини вписуються в сучасні інтер’єри. Художниця недарма вибрала для себе абстракцію.

Молодий художник Богдан Пиндус – Пастух творить в різних стилях. Школяр зізнається, найбільше любить передавати на полотні реальність. Відтак використовує різні техніки.

На виставці у Богдана – дві картини. Художник запевняє, абтракцію кожен може тлумачити по-своєму. Як приклад – картина “День за рік”.

Зміна відчуттів, мінливість емоцій та кольору. Так свою роботу “Метаморфози” тлумачить молода художниця Марії Дзьон. Акцентує увагу на кольорі.

Не лише фарбами на полотні. У техніці асамбляж творить художниця Мар’яна Росяк. Мистецтво називає арт-терапією. На виставці абстрактного мистецтва – її різнокольорова “Наївність”.

Виставка абстрактного мистецтва відбувається в Івано-Франківську 7-ий рік поспіль. Кожен 4-ий учасник – непрофесійний художник.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *