Cьогодні – Міжнародний день людей з інвалідністю (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відзначили День людей з інвалідністю. З цієї нагоди в обласній Філармонії відбулися урочистості громадської обласної Асоціації інвалідів. Вона об’єднує 15 міських і сільських осередків. Тут працють секції інвалідів війни та збройних сил України. Загалом на обліку асоціації – близько 50 тисяч людей з обмеженими фізичними можливостями. Громадська організація повсякчас вживає заходів щодо соціального захисту інвалідів. Вирішенню багатьох актуальних проблем людей з обмеженими фізичними можливостями сприяють владні структури.

Між тим, з нагоди відзначення Дня людей з обмеженими можливостями мер Івано-Франківська Руслан Марцінків вирішив знову посадити чиновників у візки для людей з інвалідністю. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. У такий спосіб міська влада перевірить муніципальну соціально-побутову інфраструктуру на доступність для місцевих інвалідів.

Міжнародний день людей з інвалідністю встановлений спеціальною резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. І відзначається щорічно 3 грудня. Він має привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх соціальних прав та гідності.

Михайло Березень, Віра Ковцун, Ярослав Лелет, Новини на Вежі.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *