Детектив “Зламані сходи” презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Детективна інтрига, гострий і стрімкий сюжет. Прикарпатський письменник Борис Крамер презентував чергові два детективні романи – “Пастка на полоза” та “Зламані сходи”. Остання книга відзначена на Львівському форумі видавців. Наступним містом презентації став рідний для Бориса Крамера Івано-Франківськ.

Першим читачем і головним критиком творів Бориса Крамера є його дружина Марія Добрянська. Розповідає, сюжет із чоловіком не обговорює. Головна її робота – професійна правка тексту. Ну і більш прискіплива критика.

Роман “Зламані сходи” відзначений гран-прі Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”. Борис Крамер каже, наразі це найвищий здобуток його літературної діяльності. Зупинятися на творчих досягненнях не має наміру. Уже виношує задум майбутнього роману. Його письменник планує відправити на конкурс “Коронації слова” між 16-ма переможцями. Борис Крамер зізнається, літературній традиції не зраджуватиме. Наступним теж буде детектив.

Борис Крамер – це псевдонім відомого на Прикарпатті літератора та журналіста Василя Добрянського. Його автор створив, прочитавши навпаки прізвище німецького романіста Ремарка. Наразі з-під пера поки що єдиного в регіоні автора детективів вийшли 4 романи.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *