НОВИНИ

“Діалоги про Україну” разом із урядовцями та громадськістю відбулися в Івано-Франківську (ВІДЕО)

"Діалоги про Україну" разом із урядовцями та громадськістю відбулися в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Розведення військ на Донбасі, тиск на Москву щодо звільнення полонених українців … В Івано-Франківську урядовці поділилися планами подальшої роботи. Представники чотирьох профільних міністерств завітали на Прикарпаття в рамках проекту “Діалоги про Україну”. Ніякої капітуляції нині немає, ще раз підтвердив позицію Президента України голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Про розведення військ по обидва фронту на один кілометр розповіла представниця Міністерства оборони України Аліна Фролова. Заначила, такі дії дозволять обмежити втрати серед бійців ЗСУ.

Про відхід української армії мова йти не може. Адже за кожен відвойований українцями метр землі заплачена висока ціна. Івано-франківські добровольці не стримували емоцій. Наголошували, така політика не лише пригнічує настрої серед українських захисників, а й загрожує життю місцевого населення.

Запропонована “формула Штайнмаєра ” не дає спокою місцевим громадським активістам. Вони не впевнені, що така “дорожня карта” сприятиме миру на Донбасі. А що далі? – запитували у столичних чиновників під час “Діалогів про Україну”.

Щодо обізнаності представників міністерств із реальною ситуацією на Сході України мають сумніви місцеві представники Спілки АТО. Відтак закликали урядовців вивчати Історію України та досвід протистояння імперським амбіціям Росії.

“Діалоги про Україну” започаткувала команда глави держави Володимира Зеленського. В рамках цієї програми посадовці Офісу Президента, урядовці та народні депутати проводять зустрічі у регіонах країни. З представниками місцевого самоврядування та громадськістю вони обговорюють ключові питання розвитку держави.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]