Діти підуть у школу в Івано-Франківську: Кабмін змінив правила для «червоної зони» (ВІДЕО)

Порадилися і вирішили пом’якшити підхід до встановлення карантинних обмежень. Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови про запобігання поширенню Covid-інфекції. Стосуються вони насамперед карантинного «зонування» території України. Тепер найбільш сувора – «червона зона» – призначатиметься для міст і районів, де показники захворюваності сягають критичних меж.

Торкнулися зміни і наболілого для іванофранківців питання щодо діяльності освітніх інституцій. За рішенням Уряду, тепер діти зможуть відвідувати заклади середньої, загальної і дошкільної освіти навіть в умовах «червоної зони». На вимушений карантин їх відправлять, якщо більше половини класів підуть на самоізоляцію. Через контакти з хворими на коронавірус. А от повна заборона діяльності закладів освіти в місті прийматиметься тільки спільним рішенням державної та регіональної комісій з надзвичайних ситуацій. І це – ще одне важливе нововведення Уряду.

Між тим, міська влада Івано-Франківська ще до домовленостей з урядовцями прийняла рішення відновити навчальний процес в місті. З початку тижня окремі навчально-виховні заклади відчинили двері для дошкільнят. А з 21 вересня це чекає і школярів молодших класів.

Тим більше, якщо цього вимагають і самі учні, і їхні батьки. Уже в перші дні діяльності дитсадків в Івано-Франківську їх відвідало майже дві тисячі юних вихованців.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *