Діти пільгових категорій провели день у пластовій оселі «Сокіл» (ВІДЕО)

Замість кімнат – намети, на заміну кухонній плиті – розведене вогнище. Харчування і розваги – на свіжому повітрі. Під відкритим небом. Так живуть пластуни. Це – пластова оселя «Сокіл». Упродовж року сюди заїжджає не один табір. Діти і навіть їхні батьки вчаться виживати у польових умовах. Та розширюють світогляд.

Окрім того – щодня тематичні теренові ігри та мандрівки. У пошуках вражень пластуни долають до 3, 5 кілометрів за день. Для них це – звична справа. До таких умов юні скаути готуються упродовж року. Та нині пластова оселя приймає недосвідчених таборувальників. Вихованців школи лідерського росту «Я можу». 13 дітей з Івано-Франківська поселилися тут на день. Аби на собі відчути, яке воно – життя без зручностей цивілізації. А разом із тим відволіктися від буденних проблем, які, попри юний вік, вони уже встигли пізнати.

Із природою івано-франківські гості знайомилися охоче. Особливо з її солодкими плодами.

Вітамінізований перекус додав енергії. А вона знадобилася дітям на смузі перешкод. Бігали, стрибали, перекочувалися і навіть повзали. Втомлені, втім щасливі, повернулися в лісовий будиночок.

Після забав на свіжому повітрі «розігрався» апетит. А відтак, сіли за розумову працю. За розкладом – урок анатомії. Та майстер-клас із надання першої домедичної допомоги. Завершилося усе – творчо. У одних – умілі ручки. В інших – проба пера. Загалом день пролетів непомітно, зізнаються таборувальники. І незабутньо.

Зі своїми однолітками у пластових одностроях діти здружилися. І обіцяли повернутися. Уже на початку осені у скаутській організації розпочнуться чергові сходини. Відтак, пластуни запрошують новачків стати із ними у стрій.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *