Для івано-франківських школярів провели “День професій” (ВІДЕО)

Все, як у дорослому житті … Отримати трудову книжку, влаштуватися на роботу, заробити гроші та потратити їх у спеціальній крамничці. Традиційно з нагоди Дня захисту дітей в Університеті Короля Данила відбувся “День професій”. Будівельники, архітектори, дизайнери, актори та бармени демонстрували особливості свого фаху.

Найбільше гостей свята зазвичай цікавлять професії поліцейських, пожежників та медиків. Малечі імпонує ризикована робота та благородна місія даних спеціальностей.

Дівчата у “День професій” вправлялися в нанесенні макіяжу. Юні моделі дають настанови – головне підкреслити природню красу.

А хлопці вчаться відбивати влучні удари боксерів. Тайський бокс розвивається в Івано-Франківську швидкими темпами. Демонструє вищий клас спорстмен Євген. 4 роки тому юнак почав займатися джиу-джитсу. Нині в тайському боксі змагається на професійному рівні.

Загалом, кожен на святі зміг приміряти на себе одну із понад трьох десятків професій. Про практичне ознайомлення з ними свідчить штамп у “трудовій книжці”.

Після насиченого робочого дня юні спеціалісти змогли обміняти “зароблені гроші” на іграшки та солодощі. У спеціальній крамниці.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *