НОВИНИ

До 1 жовтня міське УКБ обіцяє завершити комплексне утеплення освітніх закладів (ВІДЕО)

До 1 жовтня  міське УКБ  обіцяє завершити комплексне утеплення освітніх закладів (ВІДЕО)

В Івано-Франківській мерії незадоволені ходом виконання теромодернізації навчальних закладів. Наразі Управління капітального будівництва проводить утеплення семи дитячих садочків та реабілітаційного центру. Це – заміна вікон та дверей на металопластикові склопакети, встановлення індивідуальних теплопунктів та ущільнення фасадів. Дані роботи виконуються за кошти НЕФКО. В профільному управлінні кажуть, фінансовий донор затягує тендерні процедури у зв’язку з внутрішньою політикою корпорації. А відтак , затримуються термін здачі робіт.

В дитячому садочку №16 завершується комплексна термомодернізація будівлі, констатують в УКБ. На ці роботи довелося додатково виділити кошти з міського бюджету на реконструкцію даху. А це – понад півтори мільйони гривень.

В мерїї дорікнули маштабами додаткових робіт, які здійснює УКБ. Чиновники наголосили, надалі строго дотримуватися умов тендеру.

Міська влада дала тиждень керівникам профільного управління аби “підтягнути хвости” на будмайданчиках. Звіт проведеної роботи заслухають на операвтиній нараді в міського голови.

Віра Лутчин, Юрій Храбтин, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]