До Івано-Франківська завітала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич (ВІДЕО)

З робочим візитом до Івано-Франківська прибула Міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Ознайомилася з організацією навчання дітей у медзакладах. Та відвідала обласний Інститут післядипломної освіти. Урядовець приділила увагу навчальному матеріалу, за допомогою якого вчителі проходять підвищення кваліфікації. Відповідно до норм Нової української школи. Торік на Прикарпатті перекваліфікувалися понад 4 тисячі вчителів початкових класів. Лілія Гриневич переконана, успішність освітньої реформи, у руках педагогів.

Також Лілія Гриневич відвідала три навчально-ігрові кімнати Центру раннього розвитку дитини «Дивосвіт». В Івано-Франківській обласній дитячій клінічні лікарні. . Кімнати створені для емоційного розвантаження дітей, що лікуються у відділеннях онкології та травматології. Медики стверджують, такі методи допомагають юним пацієнтам відволіктися від недуги. Та не відставати від шкільної програми. Наразі Міністерство освіти і науки взялося за навчання дітей, які перебувають на тривалому лікуванні. Цього року з держбюджету на впровадження освітньої реформи в медзакладах виділено понад 1 мільярд гривень.

В новому навчальному році всі початкові класи матимуть комп’ютери. Та будуть підключені до мережі Інтернет, обіцяють у Міністерстві. Також тут впроваджують програму « Гідність дитини». Вона спрямована на покращення санітарно-гігієнічних умов у закладах освіти. Задля цього держбюджету на ЕПрикарпаттвиділено виділили 24 мільйона гривень.

Віра Ковцун, Сергій Щочкін. Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *