НОВИНИ

Додаткові пункти обігріву розгорнуть в Івано-Франківську під час великих морозах (ВІДЕО)

Додаткові пункти обігріву розгорнуть в Івано-Франківську під час великих морозах (ВІДЕО)

Коли мороз дошкуляє. Понад дві сотні іванофранківців скористалися послугами пунктів обігріву з початку зими. Вони відвідали спеціально облаштовані кімнати, які діють у міських лікарнях та поліклініках. Нині відкрито цілодобові та денні пункти. А от мобільні точки обігріву рятувальники готові розгорнути при значному зниженні температури.

Гарячий чай, печиво та тепла кімната. Лідер серед пунктів обігріву в Івано-Франківську – Будинок нічного перебування. Тут можна не лише зігрітися, а й заночувати. Щоправда, до Будинку здебільшого звертаються люди, котрі опинилися в складних життєвих умовах. З початку опалювального сезону тут зігрілася майже сотня людей.

Між тим, статистика невтішна. З початку зими на Прикарпатті від обмороження загинули три людини. Ще шестеро потрапили до медзакладів. В Івано-Франківську лише 12 осіб звернулися до лікарів із легким ступенем охолодження.

Основними причинами обмороження, крім холоду, медики називають надмірне споживання алкоголю. Та невідповідність одягу до температури на вулиці.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]