Дзвиняцька ОТГ активно розвиває соціальну сферу (ВІДЕО)

Для комфорту своїх односельчан. За два роки Дзвиняцька ОТГ у новому форматі зробила чимало. Одне із досягнень – новий сучасний заклад дошкільної освіти «Дзвіночок». Раніше це був будинок культури, який з роками остаточно занепав. 5 років довелося потратити, аби перебудувати приміщення для потреб ясел- садочку. І ДНЗ нарешті має своїх вихованців. Наразі тут працюють понад два десятки працівників.

На спорудження “Дзвіночка” потратили понад 4 мільйони гривень. З них понад 1 мільйон – кошти Дзвиняцької ОТГ. Після завершення робіт проблематичним було опалення такого великого приміщення. Відтак за підтримки іноземних інвесторів на даху незабом встановлять сонячні батареї.

Також Дзвиняцька ОТГ пишається власною фізкультурно-оздоровчою інфраструктурою. Тут повноцінно функціонують плавальний басейн з водолікуванням та спортзал. Цей комплекс розташований у лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

За два роки роботи громадаьотримала понад 4 мільйони гривень інфраструктурної субвенції, що дало можливість не замовчувати проблеми у громаді, а системно їх вирішувати.

Віра Ковцун, Світозар Савчук, Новини на Вежі

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *